Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Miért fura ha lányként érdekel...

Miért fura ha lányként érdekelt milyen mikor herélik a disznókat?

Figyelt kérdés

Doki is furcsállotta,még kérdezte is hogy látni akarom?

Szegénykéket sajnáltam, mikor kivágták nekik, és láttam a mogyoróikat.

Ezt falun nem szokták a nők megnézni?

Vagy miért volt fura a dokinak is?


2021. szept. 7. 23:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem fura, csak a mai világban már ritkább, hogy egy nő részt vesz egy ilyen eseményen, mert jobban sajnálja az állatot. Alapból a haszonállat tartás is ritkább. Én is megkapom sokszor, hogy kevés olyan nő van, aki lemer vágni egy csirkét, vagy bírja a hasonló látványt, legyek büszke magamra. Ez van, egyre jobban kopik ki a társadalomból az, ami régen mindennapos volt.
2021. szept. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
16%
Miért érdekelt? Lehet férfigyűlölő vagy, és elégedett voltál hogy megszabadították őket a "férfiasságuktól"? ( Elvégre egy férfi heréi is hasonlók)
2021. szept. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Nem sok nézegetnivaló van rajta: Ez egy szükséges dolog. Sajnálni meg nem szoktam a jószágot heréléskor, mert pontosan tudom hogy ha nincs megcsinálva, akkor az emberéletbe kerülhet - plusz értelmetlen lenne a kanokat tartani, értéktelen lenne a húsuk.
2021. szept. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%

A heréletlen kandisznó, sem agresszívabb mint a herélt, csak a húsuk miatt herélik, (ha nem herélik büdös/rossz ízű lesz).


Amúgy kérdező, jah elég beteg dolog.

2021. szept. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Mi benne a beteg dolog? Ott kellett volna hagynia az állatorvost egyedül az állatokkal? Vagy csak egy férfi képes végignézni egy haszonállatnál egy hétköznapi dolgot?
2021. szept. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Na én bár nem haszonállat, de jó sok kutya - macska herélésnél asszisztáltam a műtőben (asszisztensi gyakornokság). Nincs ebben semmi, a férfigyűlöletet meg nem értem, hogy jön ide. Nekik ez csak ösztön, nincs "férfiasság-tudatuk", ahogy azt sok ember gondolja. Kikaptuk nekik gyorsan, fájdalommentesen, aztán a gazdi már szinte vihette is. Nőstényeknél kicsit nagyobb műtét, de ott sem extra, rutin az egész.
2021. szept. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Hú, de eltunyultak a férfiak is, ha kapásból férfigyűlölő lettél, egy teljesen természetes dolog megnézése miatt.
2021. szept. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
40%
A 7. hsz. miért lett lepontozva, most őszintén? Ennyire nem tudnak egyesek elvonatkoztatni a saját, törékeny maszkulinitásuktól, vagy mi?
2021. szept. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
#9 Ne várj választ. Úgysem írnak semmit a lepontozók. Gondolom olyan személyek, akik szerint a herélés/ivartalanítás egyenlő az állatkínzással.
2021. szept. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Valószínű, és aki nőként ilyenen részt vesz, azt biztosan szőröslábú férfigyűlölő szerintük (még akkor is, ha nőstények ivartalanításában is segédkeztem). Komolyan mi a fene van egyesek fejével...
2021. szept. 8. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!