Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Falun disznóherélés után...

Falun disznóherélés után miért eszik még sokan a tököket?

Figyelt kérdés

Most értünk haza barátnőméktől.Após tart disznókat.vasárnap reggel herélték mindegyiket.Azt mondták karácsonyra lesznek,csak most csinálják meg nekik.

Anyós meg felszedte a földről a tököket és megsütötte.Én nem mertem megkóstolni, de barátnőm evett belőle.

Ez még tényleg szokás vidéken manapság is?

Ők azt mondták hogy errefelé teljesen normális.


2022. ápr. 18. 17:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
13%
Hát ja, ez a kutya macska denevér evés szintje kb
2022. ápr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
85%
Jó finnyásak vagytok
2022. ápr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%
A disznó minden részét felszokták használni régen. A belet hurkához, kolbászhoz, a velőt és vesét pl vesevelőhöz, a gyomrot disznósajthoz, a körmöt, farkat kocsonyához stb. Herélni nem disznóvágáskor kell. A herét is megeszik sokan, én nem, de attól még képes vagyok felfogni, hogy más szereti. Ez olyan mint a pacal, szintén megoszlanak a vélemények, van aki szereti, van aki szerint meg gusztustalan.
2022. ápr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
94%
Mert finom. Te is eszel pl. virslit.Ha te tudnád,hogy abba miket darálnak bele...legyél nyugodt,te is megeszed,annak ellenére,hogy nem tudsz róla. A vágóállat 99 százaléka feldolgozásra kerül.
2022. ápr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
A pacalpörkölt a tehén gyomrából készül. Most akkor ez is undorító? Marhaság. És a vese-velővel. Isteni ínyencség.
2022. ápr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a tofu gusztustalanabb, azt

aztán azt is mennyien megeszik.

2022. ápr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
24%

Emberhús, pénisz, kacsamagzat, Surströmming, nyüves sajt..?! 🙂


[link]


[link]

2022. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
75%

16. "Szerintem a tofu gusztustalanabb, aztán azt is mennyien megeszik."


Főleg a vegánok szeretik. Egy Vegán le is vezette nekem, hogy az állattenyésztés miatt eszünk kevés szóját, pedig az mennyivel egészségesebb mint a hús.

2022. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
7es és társai remélem kolbászt sem eszel akkor, vagy hurkát, de párizsit meg végképp ne.
2022. aug. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!