Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Milyen madárijesztőt vegyek...

Milyen madárijesztőt vegyek kakas ellen?

Figyelt kérdés

2022. máj. 17. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Nincs olyan, ha a tiéd és zavar levághatod, ha nem a tiéd akkor meg elköltözhetsz városba ahol nincs kakas.
2022. máj. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem a kérdésedet, baromfiudvarban szeretnéd ha nem támadna neked a kakas? Elég ha egyszer-kétszer megmutatod neki ki a főnök (kap egy taslit a cirokseprűvel), utána békén fog hagyni, nem kell ehhez madárijesztő... Félni meg nem kell tőle.


Ha meg másé, és átrepül hozzátok, hát a madárijesztőtől nem fog elijedni egyáltalán, lévén kakas, bátor. Szólj a szomszédnak, vágja le a szárnytollait, ne tudjon repülni és meg van oldva. Azért felesleges pénzt adnod.


Ha meg fácánkakas mászkál be hozzátok, kárt nem tesz semmiben, minek elzavarni? Az félősebb, de akár két karó kereszt formában és ráaggatva egy libegő rongyruha, az elijeszt(het)i, ezért se kell költekezni feleslegesen.

2022. máj. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A veteményesben a fácán tud kárt okozni.
2022. máj. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező a kukorékolást nem bírja, mivel ott a "zaj" a kulcsszavaknál...
2022. máj. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Az is igaz, én sose nézem a kulcsszavakat... Hát na azt még semmilyen madárijesztő nem fogja neked megoldani, a kukorékolást.
2022. máj. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az van, hogy a kakas odajön a kerítéshez és úgy kukorékol, viszont azon gondolkodtam, hogyha a kerítés elé teszek egy madárijesztőt akkor a kakas nem lesz ott és akkor kevésbé hallatszik át a csodás hangja.
2022. máj. 18. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!