Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Nem nyilik ki a kis csirke...

Nem nyilik ki a kis csirke szeme. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap delutan kelt ki az utolso kiscsikre a tojasbol aki vmiert csukott szemmel jott ki a tojasbol. Kotlo alatt keltek (10en) de tudni kell h nem levagasi celbol tartjuk oket csk mint haziallat. Lili tyukokrol van szo. Van olyan rendellenesseg hogy csukva marad a szeme vagy esetleg kenjem vagy kamillazzam a szemet? Tegnap nagyon gyenge volt nyilvan mivel nem regen kelt, ma mar tudott menni de egyertelmu h szem nelkul nem hagyhatom. Nagyon szeretnem ha megmaradna, es ha tudnek rajta segiteni.
2022. máj. 24. 07:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Részvétem! :(
2022. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Egy vak csirke a kesobbiekben is keptelen magarol gondoskodni ugye? Marmint ugy ertem h erzekelni nem tudna h merre van az ennivalo.
2022. máj. 25. 17:42
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

Könyörgöm, egy darab csibéről beszélünk!


10 éves korom óta tartok baromfikat.

Amelyik valamilyen oknál fogva életképtelen volt, azt rögtön földhöz vágtam.

Állatorvos egy 200 forintos csibéhez?

2022. máj. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
13-as, te érzéketlen van! A kérdező még gyakorlatilag gyerek, ezek az első csirkéi. Nem kell ennyire bunkónak lenni! Lehet neked csak egy kétszáz forintos csirke meg haszon, de a kérdezőnek fontos, szereti őket! Nem levágás miatt tartja őket!
2022. máj. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

Igen, egy érzéketlen állat vagyok, ezt tudom.


Én már 10 évesen is elpusztítottam azt, ami életképtelen volt. Például rálépett a kotlós, é kijött a bele.

Mit kellett volna csinálni vele?


Az a kínzás, ha valaki hagyja szenvedni!

2022. máj. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Koszonjuk hogy kifejtetted a velemenyed. Meg johogy arrol szolt a kerdes h hogy tudnam megmenteni. Es vagy te, az erzeketlen fsz akinek elfogadtam volna a tanacsat ha szepen, kulturaltan leirja. Tudom h csak egy csibe, es h tucatszamra van meg h 200ft darabja stb stb. De meg johogy allatorvosnak tanulok es krvara van bennem egy ilyen "oszton" bar sztem rajtad kivul a valaszolok korebe mindenkibe, nem haragszunk beloled ez kimaradt:) hogy ha valakin vagy valamin segiteni szeretnenk (legyen ez ember vagy kutya, az esetemben csibe) akkor szivesen tesszuk. Nem tudom lehet h te ez a nagymama/nagypapa kategoria vagy aki mar ezer eve foglalkozik haszonallatokkal de te paraszt, hallod, meg johogy emlitettem h nem azert tartom oket amiert te vagy a masik 100. Megnyugodhatsz, tisztaba vagyok vele hogy nem sok van neki hatra es abban is h o nem egy ember, de meg tole is szazszor tobb szeretetet kapok mint te barkitol hamar 10 evesen te utotted agyon a csirkeket,(zarojelbe megjegyzem nem te vagy az egyetlen aki meg elvezte is, es lehet h en rontottam el h nem igy nottem fel). Hidd el, jobban is erzem magam ha legalabb megprobaltam neki segiteni. Puszillak<33
2022. máj. 26. 15:20
 17/21 A kérdező kommentje:
Benne van a veremben;) remelem nem bantottalak meg, de jolesett kiadni magambol
2022. máj. 26. 15:21
 18/21 A kérdező kommentje:
14es neked pedig koszonom, jolesik h megvedtel barmennyire tudom h a 13asnek nagyreszt igaza van, a stilus az ami zavar.
2022. máj. 26. 15:25
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem nagyrészt, hanem teljesen.


Mi a probléma a 13. válaszom stílusával?


Ti kezdtetek el személyeskedni, nem én.


Aki baromfiakat tart, ott mindig lesz 1-2 darab selejt.

2022. máj. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Edes vagy de azt is irtam h nekem ok az elso tyukjaim... De koszonom az utolso mondatod tobbet ert mindennel.
2022. máj. 26. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!