Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Miért van az ha a nyulamat...

Miért van az ha a nyulamat kiengedem az udvarra akkor ha csak közelitek egyből elfut?

Figyelt kérdés

Faluban élek és több éve tartok nyulakat de mikor kiengedem mindegyik elfut

Egyszer nem volt olyan mint pl egy kutya vagy macska hogy hozzajon a gazdahoz. Mert youtubeon láttam hogy van még aki szabadon tartja és annak simán megált.



2022. júl. 13. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt nyuszim. Kicsiként tőlem is elfutott, mert attól félt gondolom, hogy ha odamegyek, akkor vissza fogom tenni a házába. Idővel aztán összenőttünk, és gyakran ő maga futott oda hozzám. Azt azért ne várd, hogy a nevére hallgasson, nem fog csak azért odamenni, ha hívod. Általában akkor jön oda, ha kedve van.

Én egyébként azt figyeltem meg, ha leguggolok, és úgy hívom, akkor nagyobb eséllyel fut hozzám.

2022. júl. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a megoldás.Csináljatok neki egy elkerített részt a kertben a házával együtt és így nem kell hajkurászni.Akkor fog oda futni ha kedve van vagy répa van nálad vagy amit szeret.Leguggolásra lehet oda menne ez jó tipp.Azért nem megy oda mert nem akar a házba menni de mint írtam ha elkeríted a háza körüli részt akkor futkoshat azon a részen és így meg van a mozgás is neki.Én így tartom a nyuszikat háziállat gyanánt.
2022. júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen más egy kézhez szoktatott egyedül tartott nyúl, vagy olyan, amelyiket eleve szabadon nevelnek, mint amit néha kiengedsz.
2022. júl. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Azért van, mert ő egy zsákmányállat, és ezek az ösztönei. Ha kivan engedve, menekül. Menekülő állat is a nyuszi. Ők sosem lesznek olysnok, mint pl. a kutyák
2022. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!