Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Lányok, hány évesen vágtatok...

Lányok, hány évesen vágtatok először csirkét? Nektek is kötelező volt otthon?

Figyelt kérdés
2022. aug. 3. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
34 vagyok. Nem vágtam soha, és nem is igen fogok. Falusi lány vagyok, voltak csirkèink. De nem kellett soha levàgnom, koppasztani hívtak segiteni. Levágni nem tudnàm.
2022. aug. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
12. Nem volt kötelező.
2022. aug. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Soha nem vágtam, s nem is fogok.
2022. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerencsére soha nem köteleztek ilyesmire, de azt hiszem nem is tudnám megtenni.
2022. aug. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tehát itt csak az az értékes válasz, hogy igen, vágtam?? 🤣🤣🤣
2022. aug. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Úgy látszik.

Én pl sosem ettem húst, szóval még az sincs, hogy "ha megeszed, csináld".

2022. aug. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Ez a fétises, jelentsétek!
2022. aug. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

6# Szerintem amúgy is értelmesebb boltban megvenni, mint felnevelni egy állatot aztan leölni.. :)

5# Nyilván sokan vannak, akik nem csinálnak ilyet (én sem még hálisten). Ha a kérdést elolvasod, láthatod mi rá az értelmes válasz és mi az ami nem, senkit nem pontoztam le és nem is fogok, azt megjegyezném. :)

7# nemtudom milyen fétisem van de jelents ha gondolod, azt nemtom milyen alapon de te tudod:)

2022. aug. 4. 17:19
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondtam hogy te pontoztál le bárkit is, de ha megnézed a válaszokat, mindenki le lett pontozva. Egyébként teljesen mindegy… Soha nem tudnék levágni egyetlen állatot sem. Akár le leszek itt pontozva akár nem.


Egyébként nem értem ezt a mondatodat hogy ha elolvasom a kérdést láthatom mi rá a helyes válasz. Mi a helyes válasz?


(5)

2022. aug. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Első kérdés: hány évesen vágtál először? - ha nem vágtál még akkor sehány.

Kötelező volt-e? - csak falusi, állatartóknál lehet max szval ez is adott, ha pénzesebb családból vagy, ahol nem foglalkoznak ilyesmivel (sok ilyen van nagyon) akkor elég értelmetlen beirni h nem vagtam nem kotelezo.. ^^

Most épp pl a 3# több %van mint a 2# nek, de nemtom ki mit miért pontoz le:(

2022. aug. 4. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!