Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A disznó miért piszkit az...

A disznó miért piszkit az alvóhelyére?

Figyelt kérdés

4 sudo van egy olba. Az ol ketto reszbol all. A belsobe van jo vastagon szalma ahol alszanak. De sajnos oda is piszkitanak. A kinti reszen van a viz es az eleseg nemi szalmaval . Eleinte oda is piszkitottak ahogy mi terveztuk majd ez valtozott.. ma mar egyeltalan nem jonnek ki hanem inkabb maguk ala csinalnak.. ha kint vannak a kulso reszen akkor is visszamennek a belsobe sza.ni.


Azt tanacsoltak hogy zarjuk ki oket es csak estere legyenek beengedve.. csak ahogy nyilik az ajto mar mennek befele piszkitani.


Szerintetek mi tevok lehetnenk? Kb 15-20 nm en vannak..


A legnagyobb problemank az egesszel az hogy lassan jonnek a nagyobb hidegek es a pisibe alszanak..


2022. nov. 18. 10:58
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
8-as és mi tart vissza?
2022. nov. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
0%
13. Te meg eszed a barátod?
2022. nov. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem eszem meg
2022. nov. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom hogy vagytok.. de szoktam velük barátkozni..



Mindig simogatom vakargatom oket aztan elmondom mindig nekik.hogy mennyire varom a jovo karit hogy igazan jot egyek beloluk 🙈😁😜

2022. nov. 22. 23:13
 15/29 anonim ***** válasza:
57%
#16 Ne foglalkozz az ilyennel, a vegánok szerint egy állattal vagy egy ágyban alszol, vagy a szemébe se mersz nézni mert úgyis levágod. Csak tudnám, hol olvastam utoljára arról, hogy valakik a szerintük "jó ügy" érdekében iszonyatosan csak fekete-fehérben tudtak gondolkodni? Khm-khm.
2022. nov. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Kecskeméten pár éve disznó álarcot húzva mutogatták tabletről az állatok levágását ezzel tiltakozva a hús fogyasztás ellen.. mondanon sem kell hogy pont nem érdekelte őket hogy kicsi vagy éppen felnőtt nézni.. gondolom a kedves kommentelő is valami hasonló társaság fővezetője
2022. nov. 22. 23:36
 17/29 anonim ***** válasza:
17%
#18 Bécsben Anonymous-maszkosok csinálták ezt, úgyhogy mellettük elsétálva kimondtam azt a két német szót, amit ismerek: SEHR LECKER.
2022. nov. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%
18 Magyarországon ismert, hogy gyerekeket szoktatnak disznóvágásra, hogy nézzék végig a gyilkolást is.
2022. nov. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
55%
#20 Nem azért szoktatják, hogy végignézze, hanem azért, mert szükség van rá. Én is jártam 13 éves korom óta, kellett valaki az orrfogóhoz. Traumatizált? Valamennyire tuti. Azóta nem dobálom ki a mócsingos darabokat a kajából, szegény állat nem azért halt meg, hogy a kukában végezze. Helyre tettem magamban az egészet és tapasztalataim szerint sokkal tudatosabban állok az állatfogyasztáshoz, mint az, aki csak boltból látott húst, és egy hártyázásnál vagy darabolásnál simán kidob vagy 5 deka húst, mert "nem tetszik".
2022. nov. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%
Orrfogó csak egyfajta szórakozás de valójában nem lenne szükség rá
2022. nov. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!