Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mi célt szolgál a taraj vagy...

Mi célt szolgál a taraj vagy a taréj a kakas fején?

Figyelt kérdés

2023. febr. 16. 15:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
95%
Na - beindult a kakasviadal! XD
2023. febr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
29%
#11 Nos, eddigi megfigyeléseim alapján az ideges és/vagy idegbeteg emberek szokták hatmillió felkiáltó- és kérdőjellel megszórni a mondataik végét. :) Persze lehet, hogy te vagy a ritka kivétel, kedves álintellektuális barátom. :)
2023. febr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
9%

#13, Nos, eddigi megfigyeléseim alapján ez egy ezer éves, (és ezer éve elavult) kommersz netes közhely, amivel csak "álintellektuális" de még inkább unintelligens, klisékkel dobálózó, önálló gondolkodásra képtelen emberek szoktak dobálózni, érvek híján!

barátom :)

2023. febr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
11%
#14 Rosszak a megfigyeléseid, barátom. ;)
2023. febr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
19%

Jézusom, ne égesd már magad, a 14-es te magad vagy, te végtelenül primitív ember!!! :)


Ja, igen, és megint tripláztam az írásjelet! Hű, most mi lesz?!

Talán azért, mert így adok nyomatékot a mondandóm lényegének.

Pl. annak, hogy túl primitív vagy hozzám, egy érdemi vitához.

Vagy a #8-as válaszomban annak a 2 kérdésnek, ami a lényege volt a kommentemnek.


Érdekes, 3 kérdőjel ellenére se hangzott el még egyetlen árva értelmes válasz, egyik kérdésre se!

Ezzel kéne foglalkoznod, a kötekedés helyett! Vagy ez nem megy? Kéne hozzá agy, mi?! :D

2023. febr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
14%
#15 Miért kellene nekem a 8-as válaszodban megfogalmazott (egyébként nem kettő, hanem hét) kérdéseidre válaszolnom? Nem én voltam a 2-es válaszoló, akinek az állításaid támadtad. Mások állításait miért kellene megvédenem? Én csak röhögtem egyet azon, hogy felhúztad magad és írásjeleket okádtál a mondataid végére egy ilyen teljesen ártatlan kérdés alatt. :D Vicces volt na. Ennyi az én bűnöm.
2023. febr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
85%
A taréj jelzi az adott állat vertikális méretének felső határát.Ugyanez horizontálisan a csőr és a farok.
2023. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
37%
#17 És tényleg. Minden elismerésem a tiéd! (Irónia nélkül, őszintén!)
2023. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!