Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Vietnami malacot megéri tartani?

Vietnami malacot megéri tartani?

Figyelt kérdés

2012. nov. 14. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk volt konyhai hulladékon és egy kis korpán elvan.Viszont ehetetlenül zsírosak voltak még a kicsik is.Alig vártam hogy megszabaduljak tőlük.Viszont volt ismerősöm aki szintén tartott és azt mondta az övéi nem voltak annyira zsírosak.Ha ki akarod próbálni egyet vegyél ne úgy csináld mint én.Én rögtön hármat nőstényt vettem már nem túl kicsiket és egy másik helyről később vettem egy kant is.Így előbb szaporítottam aztán tudtam meg milyen zsírosak.Elkezdtek elleni mint a géppuska szórták magukból a patkány nagyságú malacokat.Majd később levágtuk az egyik nagy nőstényt de húsa szinte alig volt.Majd még egyet levágtunk de szintén ilyen volt.Zsír volt bőven.Azután már csak azzal foglalkoztunk kire is tudnánk rátukmálni a sok malacot.A lényeg felszámoltuk őket és soha többet nem kell.Egyébként ha olyan jó lenne mindenki ezt tartana nem? De érdeklődj vannak keresztezett fajták hátha húsosabbak.
2012. nov. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi
2012. nov. 15. 13:19
 3/3 A kérdező kommentje:
tudsz valamit a húsáról? milyen tartásnál milyen zsíros lesz?
2012. nov. 16. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!