Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mennyi a vietnami malac...

Mennyi a vietnami malac tartása havonta? Mekkora ól kell neki? hány darabot érdemes tartani?

Figyelt kérdés

2012. nov. 17. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Enni kevesebbet eszik mint a rendes sertés, megeszi a hulladékokat is, mellette kiegészítésként adnak neki szemes takarmányt, és persze zöldet is. Az ól legyen tágas szélvédett. A kifutó legyen nagyobb, tudjanak benne mozogni. És egy része legyen le betonozva. Hát társas állatok, kettesével hármasával tartanám őket.
2012. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2012. nov. 18. 06:35
 3/6 A kérdező kommentje:
az jó ha az óljuk van beton helyett letéglázva az alja
2012. nov. 18. 08:54
 4/6 anonim ***** válasza:

első vagyok:

Hát én a sima betont szeretem, a téglázottat nem annyira, mert azt nehéz takarítani, gondolom a tégla sem tükörsima. a malac sárt csinál, nehéz szárazra takarítani, seperni.

2012. nov. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igazad van te vietnamiakkal (malacokkal) foglalkozol?
2012. nov. 19. 13:05
 6/6 tiszi28 válasza:

Az én Vietnami keverékeim kertben szabad tartásban élnek. Kettő darab per év.Március -december.Az ólba csak piheni járnak be.Kint végzik el a dolgukat,Egész nap legelnek,és ha valamelyik gyümölcsfa érik akkor az alatt tanyáznak.Este 2 kőműves serpenyő kukorica darát kapnak.

Medő időszakba kicsit többet.

2018. jan. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!