Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Nyúltenyésztés?

Nyúltenyésztés?

Figyelt kérdés
A nyulak szaporításával kapcsolatban van pár kérdésem, 1 hónapja betettem az anyanyulamat a bakhoz 3 szor felvette de nem fialt pedig megtépte magát, emlékszem hogy a pároztatás után néhány nappal betettem hozzá és nyüszített, úgy tudom ez azt jelenti hogy sikeres volt de akkor miért nem fialt? Van egy másik nyulam is amit ugyanúgy felvett de az lefialt. Az érdekelne még hogy mivel tudom elérni hogy a pároztatás mindig sikeres legyen?

2013. jún. 7. 09:21
 1/1 gergo1998 ***** válasza:
ha az anyanyúl túlsúlyos akkor meddő lesz és soha nem lesz vemhes, csak álvemhes, vannak nyulak amelyek nem túlsúlyosak felveszik a bakot, de csak álvemhes lesz nekünk is volt ilyen "anyánk" 5ször próbálkoztunk de nem sikerüls soha, és a legjobb megoldás levágni
2013. jún. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!