Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » üdv! Van egy szarvasmarhám és...

üdv! Van egy szarvasmarhám és az a gond hogy a jószágot folyamatosan zaklatják a legyek már minden riasztó szert kipróbáltam de hasztalan volt sajnos, és a jószág nagyon szenved e miatt, a legyek távol tartására esetleg létezik e valami házi trükk?

Figyelt kérdés

2013. júl. 5. 19:47
 1/5 kopasz55 válasza:
Gyéríteni lehet őket de kiírtani nem.
2013. júl. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Neostomosan ampullát próbáltad?

1 liter vízben 1 ampulla, és körbefújod/mosod vele az állatot. Nem kell lemosni, jól igya be a szőre.

2-3 hétig garantáltan hatásos.

2013. júl. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kopasz55, üdv, igen ezen vagyok én is csak erre felé elég sok szarvasmarha él és igen nehéz védekezni.
2013. júl. 26. 11:22
 4/5 A kérdező kommentje:
második válaszadónak köszönöm a tippet,még nem próbáltam de ma meg próbálom a le írtakat alapján ezt is :)
2013. júl. 26. 11:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az elektromos rovarcsapda a legjobb: [link]


De vannak édes, kenhető csalianyagok is, csak ha utána pl. a fecskék sok ilyen mérgezett legyet elfogyasztanak, megbetegedhenek.


Itt van még tipp: [link]

2013. júl. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!