Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik az, hogy a szerelem folyamatosan meg maradjon egy egész életen át?

Figyelt kérdés
És ha a Szerelem átalakul szeretetté és kapcsolatott egy motívum tarja még meg az emlékek és a külsö családi tényezök (nem gyerek). Ekkor ha mind két fél szeretné helyre hozni akkor az lehetséges, hogy az elmúlt szerelem újra lángra robanjon?

2013. jan. 5. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
erre énis kíváncsi vagyok :) Szerintem létezik.. Legalábbis nagyon nagyon remélem
2013. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem gondolom, hogy létezne. Minden kapcsolatban vannak problémák, viták, akár kisebb akár nagyobb. Mondhatnám úgy is, minden kapcsolatban van fönt és lent. A kérdés csak az, hogy a páros a mélypontokat hogyan éli meg. Tudnak-e együtt "dolgozni", avagy mennek a levesbe az első nagyobb próbánál.

Én úgy gondolom az az igazán szép, ha két ember ilyenkor is tudja fogni egymás kezét, együtt kimászni a gödörből és újra egymásra találni!

Szerintem akkor jó egy kapcsolat, hogyha mindig feltudják támasztani a felek az egymás iránt érzett lángot. Nem kell mindig lángban égni, de néha igenis érezzük úgy magunkat, mint a friss szerelmesek!

Én amondó vagyok, hogyha azt a tüzet már nem lehet feltámasztani közös programokkal, együttlétekkel, stb., akkor van baj. Próbálkozni kell, vagy sikerül, vagy nem. Az én tapasztalatom az, hogyha már erőltetve van, akkor nem megy.


Egyébként kérdeztem már erről szüleimet és nagyszüleimet is, ők is azt mondják, hogy nem lehet folyamatosan rajongva szeretni. Vannak nehéz idők, amikor csak elvegetáltak egymás mellett, de éppen azért szép, mert ezeket az időket is kibírták egymás mellett és utána tudták ugyanúgy szeretni egymást mint előtte.

2013. jan. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak igaza van,hullámzó állapot ez!

-Nem lehetsz mindig a csúcson!

2013. jan. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!