Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Hízót malacot süldőt hova...

Hízót malacot süldőt hova tudom eladni papám nevelgette őket de sajnos már nem tudja. Van valami felvásárlás ezzel kapcsolatban vagy a régi piacra járós ujságban hirdetős módszer működik?

Figyelt kérdés
ha esetleg tudtok olyat hogy kitől mennyiért kicsoda milyen feltételekkel vásárol fel bármilyen sertést légyszíves vűlaszoljatok

2013. aug. 9. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Nem mindegy, hol van a malac, anélkül nehéz tanácsot adni.

Az újságban hirdetős módszer a legjobb, a felvásárlók alig adnak érte valamit. Olyannak lenne érdemes eladni, aki maga akarja levágni otthon. Persze nem mindegy, hogy mennyire sürgős, meg hányan vannak. Ebben a melegben nem szívesen vágnak disznót háznál.

2013. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez a bajom ha meghirdetem SZERINTEM nem értek hozzá sosem fog elkelni ezért gondoltam hogy egyben valakinek eladni... valami felvásárlónak vagy vágóhíd vagy nem tudom hgoyan működik..
2013. aug. 9. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt van egy csomó, meg biztos más aprós oldalakon is. Minél közelebbit keress.

[link]

2013. aug. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyiért adod? Egy fél diszno érdekel.
2022. ápr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!