Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Milyen állatot lenne érdemes...

Milyen állatot lenne érdemes tenyészteni? Fizetés kiegészítésként kezdőtőke akár 300Ft is lehet ami előbb utóbb meg is térülne? Vagy esetleg milyen növény termesztés kis területen amit drágán lehet eladni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
13%

Bár nem örülök ennek a kérdésnek, mert utálom az olyan embereket, akik pénzt látnak az állatokban (kutyáknál ezért van beltenyészet a népszerű fajtákból, és fél évente/évente elletik a szukákat, aztán "kidobják"...de válaszolok:


népszerű kutyafajtát szoktak leginkább tenyészteni :( Vagy ami ritka fajtának számít...

most kerestem egy fajta kutyust, mert nagyon szeretnék , és egy tenyészet van Mo-n, egy kiskutya ára 250.000 huf!

Az én hosszú szőrű csivi lánykáim törzskönyvvel 250.000 volt szintén! De én nem fogom "tenyészteni" őket! Nekem Ők a társaim, a barátaim, családtagok!


Sajnálom az ilyen mentalitást, ami divat lett Mo-n :(

Jobbat érdemelnek a kis kedvenceink!

2013. aug. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
elnézést elírtam 300.000 Ft gondoltam és haszonállatra. De ha a te csivavádat nem tenyésztenék akkor neked se lenne mert a természetbe nem hiszem, hogy sok mászkál.
2013. aug. 18. 12:59
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező: én arról beszélek, amikor orrba- szájba tenyészti valaki az állatot, és fél évente/évente elleti. Ezt ellenzem. Az én kutyusaim olyan anyukától vannak, akinek 3 alma volt összesen, és nem lesz több :) És odafigyelnek rájuk :)
2013. aug. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem :) Ne értsd félre nem helyeslem ezt, de szerintem ez az egész kicsit fel van fújva. Szerinted a boltok 90 %-ban milyen állatok húsával van tele ? az a 10% meg kb dupla áron van.. : ) de én csak egy kis fizetés kiegészítésre gondoltam , hogy faluba lakom és lenne hely állattartásra akkor miért ne ?! Csak olyat szeretnék amiből hasznom is van és nem ráfizetés ( és ez nem azt jelenit, hogy évente 5x elletem azt a szerencsétlen állatot)
2013. aug. 18. 21:33
 5/10 anonim ***** válasza:
7%
Tenyésztő vagy szaporító, mindegy minek nevezed, mindegyik a haszon miatt kezdi el, nem puszta állatszeretetből.
2013. aug. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Baromfi vagy tejelő marha (de itt bele kell számolni a legeltetést). Nyúlra kicsi a kereslet.
2013. aug. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
juj előző vagyok, elnéztem. Te tenyészteni szeretnél, nem húst eladni. Így is az előző két faj jön szóba (szerintem), de van fajtabaromfi is, pl. a lábtollasok [link]
2013. aug. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
Valami értékesebb papagájfajtát esetleg.
2013. aug. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
86%

Kecsketartás például, ha van a körnéken rét, vagy kaszáló, akkor szinte ingyen felneveled/megeteted, ha kisebb állatra gondoltál, akkor a kacsákat ajánlom, a házi tömött kacsára nagy a kereslet, és eléggé szapora is. Marhatartást nem ajánlom, igényesek, sokat esznek, és mire letudnád adni, annyit megetettél velük, hogy már nem hozza vissza az árát.

Ha rám hallgatsz akkor kecske, nyúl, kacsa

az első kettőt szinte ingyen felneveled

2013. aug. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Libát is megéri, ha van legelőd.
2013. aug. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!