Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is gondolt már ilyet?...

Más is gondolt már ilyet? Hogy nem dolgozik soha? Egyszerűen nem is tud belegondolni milyen lehet dolgozni és a munkahelyen lenni napi 8-10 órát?

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy pár éve otthagytam a fősulit utána még

végeztem egy tanfolyamot cnc-st, aztán dolgoztam kb 1 hónapot azt is úgy intézték nekem karbantartó voltam egy

telepen sajna onnan 1 hónap után kibuktam, aztán kórház

utána itthon voltam 1 évet majd jártam egy laza angolra utána tavaly, elvégeztem két eladóit tanfolyamot

most mehetnék boltvezetőire is. Nade az a légyeg hogy

nem igazán birom a munkát... pl mikor az 1 hónapig voltam

karbantartó az előtte való sok itthonlét után szinte minden perc kín volt a munkahelyen és nem birtam megszokni

ezért is kerültem kórházba(Pszichiátria). Mivel végülis már bő 2 éve nem dolgoztam (csak laza tanfolyamok) már

úgy érzem hogy nem bírnak "betörni" semmilyen munkára.

Arra gondoltam hogy kiköltözök lassan egy kis telekre

faházba és az évenkénti szoci segélyből amit elvileg mindig 1 év megszakítassal újra lehet kapni valahogy eléldegélek a létminumum szintjén.

Amúgy még annyit magamról hogy 24 éves férfi vagyok és

a szüleimmel élek ők tartanak el, de érzem lassan lépnem

kell valamit hogy önálló legyek. A kis telek és a faház

adott mivel nagyfateromnak van és valszeg én öröklöm majd,

meg ott szoktam dolgozgatni ilyen kerti munkákat nagyfaterommal és az elég jól megy ott nem érzek olyan kínokat mint az "igazi" melókor néha jól is esik szóval valami zöldség gyümölcs termesztésben is gondolkodnék,

állatartáshoz annyira nem lenne kedvem...



2013. aug. 6. 23:59
 1/8 anonim válasza:
24%
Nem tavaly barnultam.
2013. aug. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Boldogulás elve: Csináld azt amit szeretsz.

Ha nem megy, és nem is szereted a 10 órás kemény melót, akkor felejsd el, és ne sírj azon, hogy nem megy.

Inkább ess neki a boltvezetőinek. Amikor sikerül benne elhelyezkedned, akkor se te végzed a fizikai munkát, és a dolgozókat is te válothatnád össze!

Közben azért gondolkozz, hogyan lehetnél ősteremlő! Hogyan lehetne EU-s pályázati pénzt nyerni hozzá, nézelődj, informálodj, aztán kezdj bele!

2013. aug. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
65%
Nem az idén barnulás szindróma lehet.
2013. aug. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2. Válaszolónak köszönöm a tanácsot, elgondolkodok mit csinálja még van időm, vagy képzem magam vagy dolgozok egy kicsit utána belevágok az őstermelőibe talán. adtam 1 + hasznos pontot.


1. és 3. ment a - haszontalan pont(levonás)

2013. aug. 16. 14:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyot nevettem,ahogy végigolvastalak :D
2013. szept. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7%

Te egy életképtelen hulladék vagy. Elég gáz, hogy egy kis munkától annyira kikészülsz, hogy kórházba visznek. A családod segítsége nélkül semmire nem vinnéd, sőt még így se. Remélem sose lesz gyereked, mert utálni fog.

Minek tanulsz annyit, ha nem akarod semmire se használni a tudásodat? És nem volt az első válaszoló haszontalan, azt akarta megtudni, hogy cigány vagy-e, hogy az állammal akarod eltartatni magad. Egyedül azért nem volt logikus a kérdése, mert egy cigány nem tanul ennyit.

2013. dec. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
90%
Én át tudom érezni a helyzeted. Vannak emberek akik egyszerűen nem arra születtek, hogy másoknak dolgozzanak és az utolsó kommentelőnek üzenem, hogy ez nem azt jelenti, hogy valaki puhány lenne vagy lusta... De ha azt vesszük ebben a világban hogy jön ahhoz egy másik ember, hogy a másiknak parancsoljon?! Ergó a munkahelyen a főnök miért ugráltathat egy ugyanolyan embert mint ő maga? Itt mindenki lehetne önellátó ezen a világon és sokkal szebb lenne az élet. Én is szívesen költöznék vidékre, egy kis házba ahol a saját gazdaságomban úgy élnék ahogy én azt akarom, meglenne mindenem. És a legjobb hogy távol lennék mindentől és mindenkitől, az emberek világa egy túlnyüzsgő, zajos környezet, ahol csak egymás agyára megy mindenki... Én is nem egyszer borultam ki a Tescoban, amikor a hangzavartól már idegbajt kaptam és a bőgés kerülgetett... Vannak ilyen emberek és senkit nem kell elítélni emiatt...
2014. jún. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7-es

Válaszoló, jó volt olvasni válaszod köszönöm.

2015. máj. 2. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!