Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Van egy birkám hogy barátkozza...

Van egy birkám hogy barátkozzak meg vele?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy birkát de elég félős. Nem tudom hogy kéne elérni azt vele hogy odajöjjön vagy valami mert elszalad mindig.(3hónapos) Ahol voltam és simogattam ott elég jól viselte semmi gond nem volt vele inkább még követett is

2014. márc. 30. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg kell szoknia, hogy más környezetbe került és egyedül van. Várjál egy kicsit.
2014. márc. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sokat segít ha gyakran bemész hozzá, leülsz a földre, viszel kockákra vágott almát, száraz kenyérdarabkákat, füvet. Ha eleinte nem is jön oda, egyre közelebb magadhoz ledobálod neki, egy idő után elveszi majd a kezedből is.


Bár az is sokat számít, milyen fajta, a merinó sokkal könnyebben szelídül pl a rackánál. Kos vagy jerke?

2014. márc. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minimum kettőt kellett volna venned. A birka falkaállat, és nem háziállat. Egyedül nem szabad tartani, legalább egy társállat neki melléje.
2014. márc. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jerke, német fejű húsjuh szerintem.:D de fekete fejű és a lábain olyan mint ha fekete zokni lenne. És kicsit foltos a háta
2014. márc. 31. 14:36
 5/5 anonim válasza:
29%
emberek közt is vannak bírkák ezek szerint te nem vagy az mert ha az lennél akkor már régen megbarátkozott volna veled xd
2014. ápr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!