Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Adhatok-e a kecskéknek fecskef...

Adhatok-e a kecskéknek fecskefüvet és csilántot?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 12. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A fecskefű elég mérgező az embernek, de hogy a kecskének... Meg kéne nézni, hogy magától lelegeli-e. A csalán nem mérgező, azzal nyugodtan tehetsz egy próbát.
2014. ápr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát a fecskefűvel kapcsolatban olvasgattam a neten pont erről olvasva több helyen is azt írják hogy sokan elvannak tévedve ezzel kapcsolatban hogy mérgező az embere nézve azt olvastam hogy nagyon sok mindenre jó az embernek is gyógyításra többféle betegség ellen is de hát nem tudom azt mondom amit olvasok azér kérdeztem hogy adjak-e neki vagy inkább ne de a csaánt azér megprobálom
2014. ápr. 12. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:

„Minden méreg, és semmi sincs méreg nélkül, csupán a mennyiségtől függ, hogy valami méreg-e, vagy sem."


Szóval ami kis mennyiségben akár gyógyhatású is lehet az nagy mennyiségben mérgező. Ha sokat adsz neki megmérgezheted.

2014. ápr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt vannak a mérgező növények:

Az 52. sorban van a vérehulló fecskefű, és külön írják is, hogy a kecskére is mérgező.

[link]

2014. ápr. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!