Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol laktok? Van futtató/erdő...

Hol laktok? Van futtató/erdő vagy bármi, ahol sétálhattok az ebekkel?

Figyelt kérdés
Illetve várom Budapestiek válaszát is, hányadik kerületben laktok, kíváncsi vagyok merre van innen a legtöbb kutyás.?

2014. febr. 3. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Budapesti kutyafuttatóval kapcsolatban nem tudok válaszolni.

Belgiumban, Leuvenben élek. Még nem találkoztam kutyafuttatóval. Apró elkerített részek vannak, ahol üríthet a kutya, de az tele van kakival. Nem küldöm be, nehogy belelépjen. Inkább az út menti füves részen hagyom üríteni és felveszem a produktumot :) Pici parkokban, sportpálya melletti füves részen, út menti füves részen sétálgatunk. Szocializálódni séták alkalmával sajnos sose szokott, ugyanis soha nem találkozunk kutyákkal. Három hét alatt, ha egyet látunk, akkor az már nagy szó. A szocializációt úgy oldom meg, hogy ismerősékhez megyünk fel, ott kutyázunk. Vagy együtt megyünk sétálni. :)

2014. febr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Óbuda - a legtutibb hely: itt az amfi, a Flórián tér, a Kiscelli hegy, a Duna part egy köpésre, vagy 5-10 autóútra a Hármashatár-hegy, a Hajógyári vagy a Margitsziget.
2014. febr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Három éve már, hogy Svájcban élek, szerencsémre pont egy park és egy folyó közvetlen közelében, illetve 3 hegy veszi körbe a várost, ezért mindig van hol kirándulni a kutyával, bár az a szabály, hogy csak pórázon lehet, de elnézőek a parkőrök, amikor nincs sok ember, akkor nem szólnak ha elengedem. Azelőtt Budapesten a VI. kerületben laktunk, a Margitszigetre, vagy a Dunapartra jártam ki a kutyával. Pont a házunk mellett volt ugyan kutyafuttató, de -ahogy az első válaszolóéknál- az úgy tele volt szarral, hogy oda ugyan be nem mentünk. :(
2014. febr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 sippara ***** válasza:
Szintén Óbuda, tényleg jó hely a kutyázáshoz :) mondjuk itt a konkrét környékünkön (Flórián tér-Bogdáni út) rettenetesen kevés a normális kutyás :(
2014. febr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Esztergomban élek, a mi környékünkön van egy egész nagy park, ahová sok kutyás jár. Nem mindig szeretem odavinni a kutyámat, mivel sok a gyerek is és ők gyakran kérdés és engedély nélkül rávetik magukat a kutyákra, az én kutyám pedig kevésbé gyerekszerető és ebből egyszer már volt balhé...

A Duna part is itt van a környékünkön, én jobban szeretek vele ott sétálni és játszani, mivel kevesebb az ember szívesebben is engedem el.

2014. febr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én debreceni vagyok. Kertvárosi környék, sok a kutyás. Van a közelben egy kis park, de nem szeretünk kijárni, mert sok kisgyerek sétáltat kutyákat és nagyon kiszámíthatatlan mi lesz a vége a barátkozásnak, meg ráncigálják őket össze-vissza. A Nagyerdőre szoktunk gyakrabban járni, de ott is csak pórázzal. Hétvégén megyünk általában erdőt járni, de ott is vigyázni kell, mert sok a kóbor kutya és a vadászok előszeretettel lövik ki őket. Van nagy kert, a mindennapi mozgásigényt meg kielégíti a napi 1-1,5 óra séta meg az ÖV képzések.
2014. febr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy kisvárosban (faluban) lakunk. Futtató nincs. Egy erdős rész, egy nagy liget és egy kis füves terület van, ahová szoktam járni a kutyákkal.
2014. febr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Firestorm ***** válasza:

Budapest 15.kerület :)

Itt van 4 futtató a környéken és van egy nagy erdő,puszta is van ott(Kis erdő ismertebb nevén).Akkor van egy ketté osztott erdő,ahol el van különítve a 2 erdő ott egy elég nagy puszta rész van.

2014. febr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a szentmihályi út melletti erdőre gondolsz? te be mersz oda menni? irtó para nekem, tele van csövikkel.
2014. febr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Újpest, Szilas patak mentén, és a Farkas erdőben nagyon jókat lehet sétálni a kutyákkal.
2014. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!