Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Melyik díszbaromfi fajtával...

Melyik díszbaromfi fajtával érdemes foglalkozni?

Figyelt kérdés
Üdv! Van itthon sok jószágom, disznók baromfik stb... és most szeretnék elkezdeni valamilyen díszbaromfi fajtával foglalkozni, amit lehet hordani kiállításokra, és netán díjat is nyerni. :) De nem tudom melyik fajta a legjobb erre a célra. Amik nekem nagyon tetszenek azok az Itáliai, Mandarin réce, Bütykös lúd. Ezek közül melyik lenne a legjobb erre a célra? De várom azok válaszát is akik esetleg más fajtát ajánlanak! Ne legyen túl igényes, könnyen lehessen vele foglalkozni!

2014. júl. 3. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a vízi szárnyasok pont hogy igényesebbek. Tyúkból én a wyandottekat szeretem, középméretű és kimondottan díszbaromfi.


[link]


Ezek pont az ezüst pikkelyesek. De ha igazán ritkaságot akarsz tartani, akkor megpróbálhatsz olyan fajtát is beszerezni ami pl az aranypikkelyes, meg a kéknek is van több árnyalata.

2014. júl. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mateo18 válasza:
hátha kiállításra akarod vinni akkor mindenféleképp brahma, szerintem az itáliai nem igazán számít díszbaromfinak, orpington vagy brahmat ajánlom .
2014. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!