Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Nyúltartásba így érdemes...

Nyúltartásba így érdemes belefogni?

Figyelt kérdés
Szeretjük a nyúlhúst, és nem meggazdagodni akarunk belőle, csak ép annyit hogy a családnak elég legyen. Kb így mennyibe kerül 1 hús felnevelése vágésig? Jobban járunk, mintha boltban veszünk bármilyen húst?
2014. márc. 16. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk volt két nyuszink sokáig, egy fiú és egy lány, húsvétra kapott kedvencek voltak, természetes halált haltak. A szaporulat viszont mindig a sütőben végezte. Nem rémlik, hogy többe került volna, mint a macskatartás (van jó pár macsesz is). Sőt. Sokkal olcsóbb volt az eledelük.
2014. márc. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szegények:'( inkább legyen csirke az finomabb
2014. márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
47%
Fanni mert?? A csirkének nem fáj??
2014. márc. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De, csak a nyulat sokan hobbiállatnak tartják. Ja és te már láttál bárkit is csirkét ölelgetni???????????Hm?
2014. márc. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fanni030810: A nyulat ki minek tartja, az a maga döntése. A fejekben döl el minden.


Kedves kérdező, nem kell annyira tartani a nyúltenyésztéstől. Boltban én még nem láttam nyúlhúst, bár lehet én nem járok olyan helyre. Ha veszel 2 pár nyulat, és elég jól csinálod, akkor őszre/télire lesz kb 200 levágható nyuszid. Szóval pénzt bele fektetni kell, de a fokozatosság nem árt. Jól járd körbe mi mennyibe kerülne, és ne azt nézzed mennyi pénzedet vitte el.

2014. márc. 21. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jól van már hogy mindenki engem b*sztat! Le lehet szállni rólam egyetek papagájok is az is hobbilállat!!!!!
2014. márc. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok.


Fanni030810: Nem tudom észre vetted-e, de ez a haszonállatok topikja. Van a kisemlősök topikja, ott sírva lehet fakadni, ha valaki meg akarja enni a nyusziját. Ide meg inkább ne jöjjön hit téríteni. Pont azért lett így nevezve, hogy a vak is lássa itt nem háziállatokat tartanak az emberek kedvtelésből.

2014. márc. 22. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jóvanna' hagylak zabálni.
2014. márc. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!