Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mennyi idős tyúkot szabad...

Mennyi idős tyúkot szabad megvenni? Szeretném ha még tojna! Ez egy ritkább fajta. A 3 éves már öreg?

Figyelt kérdés

2014. júl. 30. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
3 évest hát nekem már 2 évesen nehezen tojik, nem annyit mint előbb. Ha végelgyengülésben fog meghalni akkor nincs akadálya de vágásra 2 évnél tovább nem érdemes tartani, mert nagyon hosszú ideig kell főzni. Ha ritkább fajta akkor biztos az ára is több, így én inkább vennék fiatal jércéket, vagy növendékeket, amik még szebbek is és a tojó termelés elején állnak.
2014. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tojást akarsz látni, akkor 16 hetes jércét vagy napos csibét vásárolj, kerül amibe kerül. Tudom nem olcsó, de sajna ennyirért adják. 1 éves korában érdemes levágni, nem éri meg tovább tartani.
2014. júl. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!