Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Egy tyukom 3 napja es 3...

Tundi88 kérdése:

Egy tyukom 3 napja es 3 ejjele mar hogy folyton "karog". Vajon mi baja lehet? Nem latszik rajta semmi kulonos.

Figyelt kérdés

2014. aug. 13. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Kakas van a baromfiudvarban? Vagy pedig valamire éhes. Például eddig mindig búzát kapott, most meg valami mást, eltérőt a megszokottól. Vize van neki? Mást nem tudok elképzelni.
2014. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van nekik viz,naponta 2-3szor cserelve,tengerit kapnak meg zoldet es kakas is van.
2014. aug. 13. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Meg"varju"sodott? :D

"A tyúkok közötti érintkezésre a folyamatos halk kotyogáson kívül jellemző egymás időnkénti finom csipkedése, amellyel egymást tartják távol kincseiktől"

Forras:

[link]

Tulajdonkeppen a nagymamamnal is megfigyeltem ezeket, csak nekem sincsenek ra szavaim. :) Sztem a halk kotyogo hang inkabb sirankozasra emlekeztetö hang, es nem mindig olyan halk, közben mintha vitatkozas alakulna ki közöttük, talan ezzel a hierarchiaval függ össze. Es ahogy öregednek, a hangjuk is egyre sirankozobb-fele.

2014. aug. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy kotlik?

Esetleg a többiek piszkálják. Ha ez van akkor le kell vágni, mert kinyirják

2014. aug. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!