Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem értem. Folyton rondának...

Nem értem. Folyton rondának neveznek a lányok, akiknél bepróbálkozom vagy nem mondják ki, de látszik, hogy rondának tartanak, akkor miért van az, hogy egy fullos részeg csaj meg érdeklődött felőlem? Csak a pia miatt helyesnek látott?

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 23:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ja.
2014. jún. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
részegen mindenki szebbnek tűnik
2014. jún. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk más részeg csajok is fujjogtak rám, meg eltoltak, sőt volt, aki megfenyegett, hogy megver, ha nem húzok el gyorsan. Eddig ez az egyetlen csaj, akinek bejöttem részegen és ő maga formás, jóféle.
2014. jún. 8. 23:45
 4/11 anonim ***** válasza:

annyiszor hallja/látja az ember a fordított verziót, hogy a csúnya lányok "megszépülnek" hirtelen a részeg fiúk szemében...

fordítva miért ne lehetne így?


amúgy olyan nincs, hogy csúnya vagy ronda valaki, túl sokat használjátok ezt a szót itt ezen az oldalon, sokszor oktalanul szerintem. csúnya/ronda az én szememben az, akire kellemetlen ránézni, valami miatt kifejezetten eltér az átlagostól a kinézete, a rossz irányba.

sokszor lerondázzátok saját magatokat vagy más embereket, és egyből ez alapján osztályozzátok be a másik nem képviselőit... mintha egy lány csúnya lenne attól, hogy nem a színésznőkre hasonlít, és a fiúkkal is ugyanez a helyzet. nézzétek meg, aki balesetben törte össze az arcát vagy sósavat öntöttek rá, na az csúnya. szegény még annyira sem tehet róla mint az, aki megszületik valamilyennek, de lehet azt mondani, h kellemetlen rá nézni, ha egyszer így van, hiába sajnálja az ember.

2014. jún. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Erre csak egy válasz van, ízlések és pofonok.
2014. jún. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Ha tényleg fullos részeg, akkor biztos a pia tette. Ha csak éppen ivott párat, lehet, hogy tényleg tetszettél neki (:

Esetleg egy képpel könnyebb lenne "igazabb" tanácsot adni.

2014. jún. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
fullos RÉSZEG csaj
2014. jún. 9. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért hiszik azt az emberek, hogy minden csaj/pasi ízlése azonos? Ami az egyiknek szép az a másiknak csúnya. Mi ebben olyan érthetetlen?
2014. jún. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De én mindenki szerint egyöntetűen ronda vagyok, még saját anyám se nevezett sose helyesnek, de arra már utalt, hgoy elég ronda gyerek lettem. Azzal vígasztalt, hogy azért vannak más ronda fiúk is.
2014. jún. 9. 14:22
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem akarom szídni az anyádat, de a saját gyerekét lerondázza...

Ettől függetlenül mindenkiben van valami szép! És ha nem is vagy kifejezetten helyes, na bánkodj a kinézeted miatt, akkor rossz kisugárzásod lessz, ami sokat ront.

2014. jún. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!