Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Vitafort Arany tojótápja...

Vitafort Arany tojótápja milyen tartalmú?

Figyelt kérdés

Sok negatívumot hallok mostanában a tojótápokról, de mivel mindegyik más és más, én pedig még igen kezdő vagyok így nem tudom, hogy váltsak-e vagy ne. Anyagi keretből kell kijönnöm, az állományom egészsége a cél.

Valaki nem tudja, hogy ebben a tápban van-e a hormonálisan befolyásoló összetevő? Vagy csak olyan keverék, amely természetes alapú.

Egyébként milyen kárt okoz a tojótáp? Miért "ördögtől való"?



2014. nov. 26. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem tartom a tápot ördögtől valónak. Csak halkan súgom meg, hogy az, aki saját maga állítja elő a takarmányt különböző magokból, akkor ő is tápot kever...... Ami miatt sokan ódzkodnak tőle, az a szója. Szerintem ez az, amit senki sem fog tudni kikerülni. Állítják, hogy emberi táplálékba nem kerül GMO-s szója, szerintem meg nem terem a világon annyi GMO mentes szója, amennyit állítólag felhasználnak... Hormonkészítményt egyébként egyetlen táp sem tartalmaz, max. olyan gyógyszert, ami segít megelőzni növendék állományoknál a kokcidiózis nevű betegséget.
2014. nov. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!