Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 30% fehérje tartalmú táp sok...

30% fehérje tartalmú táp sok egy sport kutyának?

Figyelt kérdés
Rengeteget mozog, csont és bőr. Próbálnék egy kicsi pluszt rárakni de lehetetlen. Kint vannak a bordái, de egészséges a kutty. Most 30%fehérje tartalmú tápot kap másfél hónapja, többet kap mint a súlyához megadott adag.Alultáplált és sport kutyáknak van ez a táp de semmi. Nem hízik tőle. Másrészt azt sem szeretném ha ártana neki ez a baromi magas fehérje tartalom. Szerintetek?
2014. júl. 22. 01:37
 1/2 Stifler777 válasza:
Hát ha teheted ne adj neki 30%fehérjetartalmú eledelt.Saját tapasztalatból csak annyit mondhatok hogy érdemes megpróbálkozni maradékkal vagy hentesnél farhátat vagy libanyakat venni és otthon megfőzheted neki‚az én kutyámnál bevállt.Attól függ milyen fajta kutyád van‚és egy próbát szerintem megér a házikoszt.De akár több féle kutyaeledelt is megpróbálhatsz nála hátha bevállik de a pedigree meg a chappi gyorsan átmennek a kutyákon ugyhogy atol nem hizna valoszinüleg.Ha megirod hogy milyen fajta és mennyi idős tudok segiteni.
2014. júl. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy éves border collie. Nem pedigreet kap hanem szuperprémium tápot. Nyerssel próbálkoztam de sajnos nem eszi meg sehogyse.
2014. júl. 24. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!