Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvileg paracetamol tartalmu...

Elvileg paracetamol tartalmu gyogyszert evett a szomszed 7 hetes kolyok kutyaja, akkor hogyhogy meg mindig el?

Figyelt kérdés
A szomszed mondta, hogy mar rohadtul elege van a masik szomszedunk kolyok kutyajabol, aki uj a haznal, es mindig vonyit, ezert ossze tort ket paracetamolt, csoki krembe keverte, es kapunk keresztul feletette a kiskutyaval... Egyebkent ha feljelentem, adnak hitelt a szavaimnak, nem tudom mivel bizonyitani, hogy megtette. De a masik szomszednak szoltam, hogy vigyazzon a kicsire...
2014. okt. 7. 13:54
 1/4 csabika1971 ***** válasza:
48%

Ha feljelented és hajlandó vagy tanúskodni akkor megteheted. Hisz szemtanúként te vagy a bizonyíték.

Még szerencse, hogy csak lázcsillapítót kapott a kölyök és nem vitte el.

2014. okt. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Így nincs értelme jelentgetni. Viszont az okos dolog, hogy szólsz a kutya gazdájának.
2014. okt. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De basszus ilyen erovel megmergezi legkozelebb, vagy megmergezi a mi kutyank, mert epp olyanja van.
2014. okt. 7. 14:41
 4/4 csabika1971 ***** válasza:

Hát éppen ez az. Ilyen ember megérdemli, hogy fel legyen jelentve.

Másrészt persze előtte, nem árthat utána érdeklődni, hogy mennyi értelme van.

2014. okt. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!