Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Állattenyésztők segítségét...

Állattenyésztők segítségét várom? A (többi lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy állattenyésztőnek szeretnék menni tovább tanulni és meg lehet belőle élni? Szeretem az állattoka van is több állatom!

2014. dec. 26. 18:19
 1/3 zolidobos ***** válasza:

Magam is az lennék, ilyen-olyan végzettségekkel, 20 éves nagyüzemi gyakorlattal.

Nem akarom elvenni a kedved, de a rendszerváltással a szakmát is megölték, vegetál. Sajnos. Jelen helyzetben -nagyüzemi állattenyésztés hiányában- ebből megélni igen csak "orosz rulett". Nem javaslom.

2014. dec. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én állattenyésztő-mérnök szeretnék lenni, jövő tanévben érettségizem, utána szeretnék tovább menni ilyen irányba. Engem is az állat szeretet hajt és az hogy érdekel is a dolog, elég mélyen.
2014. dec. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen irányba szeretnék majd menni.
2014. dec. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!