Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » 3 napos és 1 hetes kiscsibék...

3 napos és 1 hetes kiscsibék fölé rakjak éjjelre melegítőt? Lent.

Figyelt kérdés

Tehát 3 napos és 1 hetes csibék kint az ólban. Arra gondoltam, hogy az ól egyik sarkába felakasztok egy melegítőt. (régebbi típusú, sertésfarmokon volt használva)

Még az előrejelzés mutat -2 fokot is.

Szerintetek?



2015. márc. 22. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kotlós nélküliek akkor igen, ha van kotlós akkor nem szükséges.
2015. márc. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyes hozzászólóval egyetértek. Ha nincs kotlós, akkor mindenképpen rakjál fel melegítőt, de nehogy meleg legyen, vagy nehogy túl közel legyen hozzájuk, mert kipurcannak a csibék. Hőmérővel mérd meg a hőmérsékletet, 40 foknál melegebb ne legyen a csibék között.
2015. márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2á-es vagyok. Esetleg szedd össze a csibéket, és vidd be a lakásba meleg helyre, és takard be őket valami meleg kötött holmival, de úgy, hogy tudjanak lélegezni.
2015. márc. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Józan Paraszt ***** válasza:
3 naposan azért vagy 29 fok kellene nekik ha jól tudom.Az én pipijeim 3 hetesek és most 23 fokon tartom őket éjjel nappal egy termosztát segítségével.Még most agyalok,hogy ki kéne tenni őket fólia sátorba,ami nyitható,szellőztethető.Úgyhogy ha kitezed őket,akkor fűtés nélkül megfáznak,kipurcannak.
2015. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!