Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Nyúl felvásárlás? Nyúl vágóhíd...

Nyúl felvásárlás? Nyúl vágóhíd? Nógrád megyében

Figyelt kérdés
Bele szeretnék kezdeni a nyúltenyésztésbe, és az lenne a kérdésem, hogy van e Nógrád megyébe valahol olyan vágóhíd, ahol pénzért átveszik, vagy esetleg felvásárolják e valahol a nyulat?

#nyúl #nyúlfelvásárlás #Nyúl vágóhíd
2015. ápr. 6. 15:35
 1/7 anonim válasza:
17%
nem ez állatkínzás ne akarj ilyet csinalni
2015. ápr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem, ha nyúltenyésztésbe kezdesz ne a nyúl leadáson gondolkodj, mert az hosszú távon nem kifizetődő.

Próbálj rá állni egy vagy inkább két fajta nyúlra és azokból minél szebb, erősebb példányokat szerezni és a kicsiket eladni fajnak, sokkal többet kereshetsz vele.


[link]

2015. ápr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jobban megérné, ha saját kezűleg vágnád le és úgy adnád el. Vagy élve. Sokan így csinálják. Mi pl. nem adjuk el, hanem mi esszük meg. Persze mi nem nagyban csináljuk. Annyi van, amennyit mi megeszünk.


Összesen 4 vágóhíd van Magyarországon (ha jól tudom).

A felvásárlóknak meg kell mindenféle állatorvosi igazolás, kell papír arról hogy mivel eteted az állatot ... stb.

2015. ápr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sajnos a megyében minimális a kereslet ez iránt
2015. ápr. 6. 16:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol szokás az ilyet hirdetni, én olx-en böngészve szoktam találkozni ilyen hirdetésekkel :) De szerintem boltokban (pl. cba) a hirdetőfalra is nyugodtan kirakhatod, persze előtte engedélyt kell kérni a boltvezetőtől.


Biztos vagy benne, hogy alacsony a kereslet? Amúgy máshol is, mert nem igen tudják az ember mennyire finom a nyúlhús.


Lehetne azt csinálni, hogy elkezded kicsiben, pár anyával. Hirdeted, meglátod mennyi húsra van kereslet. Aztán ha viszik akkor beszerezhetsz több anyát is.

Ha nem viszik, akkor max. megeszed őket, aztán más lehetőség után nézel.

Hirdetheted élve vagy vágva, továbbtartásra is esetleg.

2015. ápr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,ha mégis lenne még valakinek ötlete akkor írjon :)
2015. ápr. 6. 20:48
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
az az ötletem,hogy ez állatkínzás....mert....állatkínzás!!!szegény nyuszik!!
2015. máj. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!