Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Olyan emberek jelentkezését...

Olyan emberek jelentkezését várnám akik szarvasmarha tartással (üsző-tehén) foglalkoznak és van ebben tapasztalatuk. Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Nagyjából 3 éve tartok 4-5 darab üszőt/tehenet és ezt az állományt ebben az évben tovább bővítettem.

Ezen kívűl van itt birka,sertés,ló illetve baromfi is.

Eddig valamilyen oknál fogva nem éreztem fontosnak hogy a tartott marhák után megigényeljem a támogatást.

Viszont mostmár igényt tartanék rá.

Ezért szeretnék egy kis segítséget kérni hozzáértő emberektől.

Azt szeretném megtudni hogy mi szükséges a támogatás igényléséhez?

Enar regisztrációval természetesen rendelkezek de az őstermelői igazolvány kiváltását nem éreztem szükségesnek.

Most kérdésem lenne az is hogy ez szükséges e?

Minden ehez szükséges információt örömmel vennék!

Előre is köszönöm annak aki segítségemre tud lenni!


2015. ápr. 15. 09:23
 1/1 anonim ***** válasza:

MVH regisztrációs szám is kell.

A legegyenesebb, legtisztább információt úgy tudod a témában megkapni, ha a lakóhelyed szerint illetékes megyei MVH-t felhívod, és ott kérsz tájékoztatást az anyatehén-tartás támogatás igénybevételének feltételeiről. Ők naprakészek, és biztosan nem mondanak téves, aktualitását vesztett, illetve félinformációkat.

[link]

2015. ápr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!