Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Melyik haszonállat tartása...

Melyik haszonállat tartása éri meg legjobban?

Figyelt kérdés
Tyúk , nyúl, sertés. "Hobbi" tartásra ( nem nagyban gondolkodok ( a család ellátása a célom ) melyik éri meg jobban ?

2015. ápr. 26. 20:35
 1/2 dakar ***** válasza:
szerintem a csirkékkel nem lősz bakot 10 tyúk 1 kakassal elvan tojnak és akár szaporítani is lehet őket generációfrissítéskor ha nem tetszik meglehet őket enni kevés baj van velük kaja,víz tojóláda elkerített füvesrész meg egy ól hetente kitakarítod a helyüket kajájuk havi 3-4 ezerból kijön de friss házi tojással meghálálják
2015. ápr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Diesel221 válasza:
Én az első választ még annyival kiegészíteném hogy egy hét után nem lesz mit kidudvázni esetleg egy hónap után.És arra a 10 tyúkra meg 1 kakasra szerintem sok az a 3-4000 ft havonta,nálunk 20 tyúk meg 3 liba max. 2000 ft-ba kerül havonta
2015. ápr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!