Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Vemhes a kecském vagy esetleg...

Vemhes a kecském vagy esetleg beteg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A következőben kérném a hozzáértők segítségét: Februárban kaptam életem első kecskéjét. Kb. 1 éves leányzó de biztosan nem tudták megmondani a korát. (ajándékba hozták) Ahonnét elhozták össze volt zárva több más kecskével, bakkal is. Nagyon jól eszik és ahhoz képest, hogy kicsit gizdán jött, most már szép kövér. Kicsit talán túlságosan is. kb. 2 hete vettem észre, hogy két emlője megduzzadt. Az egyik majdnem kétszerese a másiknak a nagyobbiknál a bimbó is megnyúlt. Érintésre nem érzékeny, látszólag nem gyulladt. Előfordulhat, hogy vemhes? A hasa nem lóg viszont ahogy írtam elég sokat hízott. Nagyon köszönöm a segítséget.

#kecske;
2015. júl. 5. 12:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát azért duzzadt meg az emlője mert tejel.. meg kő fejni! Amúgy meg állatorvost hívj az megmondja neked..
2015. júl. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!