Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Milyen etetőt és itatót...

Milyen etetőt és itatót használtok a nyulaknál, amelyet nem borogat fel?

Figyelt kérdés
Mindent szétdöntenek...

2015. júl. 12. 14:05
 1/6 anonim válasza:
Vannak ketrecre rögzíthető itatók viszonylag olcsó áron, melyeket nem tud felborítani, stabilak, mint például ez: [link] . Etetőből szintén rögzíthetőt pedig ezen a linken találsz: [link]
2015. júl. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Az akasztós tálat holnap megveszem!
2015. júl. 12. 22:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonlót vettem, mint ez az akasztós, csak ezt csavarosan lehet rögzíteni a ketrecre. Eredetileg a papagáj cuccoknál volt a boltban :D

De nagyon bevált, nem tudja kiborítani, és sokkal jobban szeret belőle inni, mint a golyósból.

2015. júl. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 táluk van, a vizes egy nagy lábos, mivel tele van vízzel, nem tudják felborítani. Az egyik etető egy szintén jó nagy agyag tál, az is olyan nehéz, hogy nem borítják fel. A másik könnyű, de az oda van csavarozva a házuk széléhez, szóval azt még én sem tudom elmozdítani.
2015. júl. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem a képen látható zöldből van több is, mert nagyon jó! Kőből van, elég nehéz, ezért nem mozdítják el, plusz a formája is olyan, hogy nem tudják feldönteni, és könnyen tisztítható.

[link]

Nem tudom, lehet-e Magyarországon kapni az állatboltokban ilyet, mert én Németországban élek, de akár rendelhetsz is. Itt szinte mindegyik kő, agyag vagy kerámia:

[link]

2015. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm! Nagy segítséget adtatok!
2015. aug. 16. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!