Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mit tud csinálni egy patkány...

Eve5 kérdése:

Mit tud csinálni egy patkány a kutyával?

Figyelt kérdés
Be zártam a kutyám egy helyre,mert tüzel. És nem tudom ha vannak , ott patkányok. És ha vannak is, mit tud csinálni a kutyával? A kutyám kicsi méretű. Védeni más kutyákkal szembe magát nagyon jól csinálja. Szóval akkor mit tud vele csinálni a patkány?? SOS!!!!
2016. márc. 29. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak akkor hallani fogod, "verekedni" fognak ugyanis . Egyx mamámnál a kutya megakart fogni egy patkányt, sajnos erősebbnek bizonyult a patkány, megharapta a kutya orrát . Rettenetesen sírt szegény :(
2016. márc. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Hova zartad be szerencsetlent? Inkabb ivartalanitanad.
2016. márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Mit tud csinalni vele?

Megharapja, aztan veszettseggel vagy barmi egyebbel megfertozi, aztan a kutya teged. Az oltas nem nyujt 100% vedelmet.

Miert nem tudod a hazba bezarni, legalabb addig?

2016. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
szaporító vagy, vagy miért nem ivartalanítod? Szegény kutyát bezárni csak mert tüzel... ennyi ésszel szabadlábon.
2016. márc. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A másik kérdésben azt mondták sokan hogy ne pároltassam, 6 hónaposon. És nem tudnám be zárni mert van udvar ahol ő lehet csak ki tud menni. Falun lakok. Van a házba is egy szobatiszta. Nem kell még ez is hogy a benti el kapjon tőle minden féle bolhát. Aztán meg betegszik a benti is, és fizetni kell csomot. Inkább be zárom, minthogy be hozzam. Anyám ki lok vele együtt.
2016. márc. 30. 17:48
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem akarnám kint hagyni mert már jártam úgy hogy a régebbi kutyámat, jobban mondva a meghalt kutyámat, el bakkolták a nagyobb kutyák, reggelre meg leltem meg dögölve a teraszon. Nem szeretném hogy ezis úgy járjon. A meghalt kutyámat anyám mindég be engette, mert a legkedvencebb kutyája volt. Őtet szerette a legjobban. Minden este az ajtót kaparta, mert már szegényt annyit bakkolták már kuncogott. Ezért szeretném be zárni, mert nappal anyámék ithol vannak, és megvan kötve. Estére be zárom. Mi ebbe a rossz? Nem szeretnék kis kutyákat, azt majd neveljem fel, vagy keressek neki gazdikat. Amúgy is látom a Facebook -on hogy milyen nehezen lelnek hazdira a kutyák. Én meg nem szeretném meg tartani. És fogom ivartalanitani. Mindenki azt hiszi falun is úgy van mint városon. Az új szülött kutyákat szamosba dobják vagy a töltésre. Én meg ezt nem szeretném velök tenni. Nem vagyunk olyan rosszak. És még legtöbb helyen még kapu sincs. Meg amikor tüzel valami kutya itt a faluba, 15 kutyák mennek utánna, annak is rossz lehet. Én meg nem szeretném mert kicsi még ehez.
2016. márc. 30. 17:58
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs tapasztalatom a patkány vs kutya harcban, de ha kisebb testű kutya, akkor nem merném otthagyni őt egyedül. Nincsen egy használaton kívüli tyúkkeríték ahová be tudod addig zárni? A kutyaólat beviszed oda, hogy legyen hova feküdnie és azt a kis időt ki bírja ott. Én sem szeretem a sok városit aki mindjárt támad, bár meg lehet érteni őket is valahol igazuk van. De falun nem az a helyzet mint városban, valóban a kerítések hiánya vagy rossz állapota szörnyű. A kutyák szabadon járnak-kelnek. (off: nagyon tetszik a tájszólásod, melyik részén laksz az országnak?)
2016. márc. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, amúgy oda van be zárva, egy tyúk kerületben, mint egy tyúkól, és ott még jó meleg is van. Hát én szatmárnémetiben lakom. Óváriban. De tök komoly hogy elegem van a városiakból... :)
2016. márc. 31. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!