Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Valami ötlet hogy hamarabb...

Valami ötlet hogy hamarabb legyen kotlósom?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 26. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb? Miért?
2016. ápr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hát ez nem túl könnyű, általában ha nincs meg rá a hajlamuk, nehezen kotlanak meg. Esetleg azzal segíthetsz, hogy néhány tojást otthagysz a fészekben, de ha sajnálod őket, valami tojáshoz hasonló dolgot. Én pl. a kindertojásnak a sárga műanyag részét raktam be, megtöltöttem homokkal, hogy nehezebb legyen, ötöt beraktam egy fészekbe, aztán egyszer csak megültek. De 50-ből egy kb az arány. Sok sikert. :)
2016. ápr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) a hajlam meglenne rá mert van egy kis házityúkom aki minden évben megült eddig csak most valamiért nem akar
2016. ápr. 26. 19:34
 4/6 anonim válasza:
a kotlást az előttem írt műtojás módszerrel tudod erősíteni... aztán ha tudod emeld hőmérsékletet pl ha szabad a tyúkólba a be-ki járás akkor este zárd be őket h ne hűljön ki... kevesebb vizet adj nekik... vagy ami tuti módszer és szinte mondhatni pár napon belül hatásos az az erős fehérje bevitel főzz nekik tojást és add oda nekik összetörve nekem az egyik japim már a harmadik nap elkezdett kotlani utána követte őket a másik 10 tyúkból annyira jól sikerült ez a manőver h 2 maradt öszvisz ami nem kotlik
2016. ápr. 29. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fény és vízelvonás kotlást eredményez. Előbb a tojásrakás csökken, majd megkotlik. olyan eset lenne, hogy nem fogadja el a kicsiket, pálinkás kenyérbéllel kell megetetni, alárakni a kiscsibéket/kacsát mielőtt kijózanodna.
2016. máj. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ez hülyeség ez a páleszozás nagyanyám is csinálta és mind agyon vágta a csibéket utána... önmagad által kipróbált módszereket mondjál
2017. márc. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!