Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek is jó ötlet lenne...

Szerintetek is jó ötlet lenne minél hamarabb sulit váltanom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már többször megfordult a fejemben a suli váltás,de igazából nem szeretném csak úgy feladni.

Szóval most voltam 9.-es ,egyszerűen imádom a sulit,és az oszt.társaimat is,őszintén szólva sosem találkoztam még ilyen kedves emberekkel mint itt ezért nagyon nehéz lenne megválnom mindenkitől.

Na de mivel szakközépiskolába járok,így ugye szakmám is van,amiben viszont nem jeleskedem ugyanis ez tehetségen alapul.Nem is lenne ezzel bajom mindössze annyi hogy a közismereti órák nagyrésze emelt szinten van,így nem marad időm a szakmára (..se hobbira,se életre).Mivel a suliból általában este 8óra körül értem haza,ezért a jegyeim leromlottak.Nem is akárhogyan, nagyon szégyenlem de megbuktam.Persze még elöttem van a pótvizsga,de ez már más sztori..az a lényeg hogy úgy érzem szükségem van időre,még ha ezzel feladom a szakmám iránt érzett álmaimat is.Úgy gondoltam hogy egy sima gimnáziumba mennék tovább,de ez nemtudom mikor lenne jó,mert így ilyen jegyekkel nemhiszem hogy átvennének,viszont ha maradok 10.-be akkor úgy érzem csak szoronganák.Szeretnék a hobbimmal foglalkozni amit ugye a suli miatt abbahagytam,és úgyérzem azon kívül már nincs semmim.Nemtudom hogy van-e értelme ennek,de megköszönném hogy ha segítenétek! :)


2014. júl. 19. 04:34
 1/1 anonim válasza:
A barátaidtól nem kell teljesen megválnod akkor sem ha másik iskolába mész ! És ha átvesznek másik iskolába még újakat is szerezhetsz ! Azt viszont nem tudom hogy felvennének e ilyen jegyekkel talán az lenne a jo ha maradnál a következő évben jobb jegyeket szereznél és csak utána próbálkoznál átmenni másik iskolába !
2014. júl. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!