Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android táblán a wifi ha...

Janee91 kérdése:

Android táblán a wifi ha bekapcsolom sokkal hamarabb bekapcsol majd kb 5-10mp és kikapcsol magától közben pedig nem is rak ki semmilyen talált hálózatot más wifi kezelő progival se megy csináltam gyári resetet is, eddig működött valaki ötlet?

Figyelt kérdés
Típus Goclever s73
2012. márc. 22. 09:56
 1/1 anonim válasza:

Hasonló probléma van nálam is. Nekem azután kezdte el ezt, hogy rootoltam a telót (rom még az eredeti maradt). Azóta már próbáltam mindent, egy tucat főzött romot 2.1től 4.0ig, csináltam teljes szoftwervisszaállítást, de a hiba maradt:

A wifi néha működik, néha azt csinálja, amit írtál: bekapcsol, majd (a mentett hálózatokat nem is mutatja) ad egy "...wifi beállítások művelet...nem válaszol" ablakot, majd magától kikapcsol. Egy reboot után viszont ált. működik.

Amikor működik, nagyon gyenge a jel (a routeremre téve 3 vonás, vele egy szobában 4m-re már nem is érzékeli; a hiba előtt három falon át 10mre a routertől még simán 2vonás jelet kapott). Erről sem tudok semmit, amit kiderítettem, hogy néhány telefonon a gyári Jelly Bean update után ugyanígy lecsökkent a jel. A Google közepes prioritással dolgozik a problémán, én meg remélem, hogy valaki kitalál valamit nekem is :-)

2013. febr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!