Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Lehet magyarországon tengerima...

Lehet magyarországon tengerimalacot vágni?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a tengerimalac sültre, de nem tudom, hogy legális-e magyarországon tengerimalacot vágni és enni.

Nem szeretnék állatkínzásért böribe menni.



2016. máj. 22. 08:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Máshol ezeket is mint haszonállatot tartják. Az meg, hogy nem sokban tér el egy nyúltól, igaz. Valaki azokat is házikedvencként tartja, én meg eszem. Ettől mondjuk engem nem vonz a tengerimalacos ötlet, ha turistaként mennék oda, ahol megszokott, hogy eszik őket, lehet, hogy megkóstolnám, mert nem is taszít. Kedves vegának meg nem tökmindegy, hogy tyúkot vágnak le, vagy oda is oda fogsz majd menni osztani, hogy nem normális? Istenem. Állat-állat.


Kérdező, egyébként honnan tudná meg bárki is, hogy levágtál egy tengerimalacot? Nem bátorításképp, de gondolj bele.

2016. jún. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Pedig elmehetnél a jó b@d@s pics@ba börtönbe te szerenc!stlen idit!a
2016. jún. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!