Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Azzal, hogy a sertéssel...

Azzal, hogy a sertéssel megeteti az ember a moslékot lényegében kannibalizmusra kényszeríti? Mivel nagy része a mosléknak sertéshús.

Figyelt kérdés

2016. szept. 18. 11:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
32%
Na öntsük tiszta vizet a pohárba. Lehet h félreérthetően fogalmaztam kedves hozzászólók, de nem úgy értettem h a disznók elé odaontik a használt olajat, a disznó meg az lefetyeli be, hanem az a készétel maradék, ami olajjal érintkezett. Azt hiszem, ilyen elég sok van. A környéken van jo pár étterem, ahonnan disznó etetés céljából hordják el a moslékot. Más ha konyhai hulladékot kap es más ha előzőleg már feldolgozott kész ételt. Es igen, tudom h a disznó mindenevő es mindenevő a baromfi is, kivéve a vízi szárnyas, ugyh koszi, nem kell a kioktatas. Azt h a baromfinak meszeltek ha beteved a disznóólba, azt ugy értettem h a disznók rögtön elkapják es megeszik. Aztán azt döntse el mindenki h milyen hús az, amit megeszik. Én szemely szerint disznóhúst nem eszem mert nincs lehetőségem tartani. Ja, amúgy nem városi vagyok, állatokat tartok, van pár száz baromfim meg nyulam, minden gazda ismer Mindenkit a környéken, ugyh nagyon jol tudom, ki milyen körülmények között tartja az állatait én pedig csak azt eszem meg, amit én nevelek es vágok le. És akkor tovabb nem is ragozom, mert már valóban eltertunk az eredeti kérdéstől és akkor lehet is lepontozni 😊
2016. szept. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!