Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Csirkének lehet adni takarmány...

Csirkének lehet adni takarmány borsót?

Figyelt kérdés

2016. szept. 21. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszer mindenképpen.
2016. szept. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mértékkel adhatsz neki
2016. szept. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez attól is függ mennyi idős csirkék,milyen fajták,de kifejlett tyúkoknak mehet
2016. szept. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű a kérdés. Városon a tyúkot is csirkének nevezik, pedig az a növendék állat megjelölése. Napos csibe, 6 hetesen rántani való csibe, aztán jérce. 1 Éves korában tyúk. Tehát a kicsi csirkének nem szabad eghész vagy feles borsót adni. Legfeljebb darálva, belekeverve a tápba. De vannak kifejezetten borsós tápok őrölve sőt granulátumban is. Mindegyik kiváló, mert a borsónak nagy a fehérjetartalma. Később már lehet adni szemesen is. A tyúkok imádják.
2016. szept. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
6 hónapos csirkék. Nem vagyok városi aki azt se tudja mi a külömbség a csirke és a tyúk között. Ja és mennyit adjak nekik. Összesen 5 csirke+1 kakas. Naponta 1-1 1/2 marék darát szoktam nekik adni és minden reggel-este vitamint belekeverve. A Csirkék kb 2,5 kg-osak
2016. szept. 29. 20:49
 6/6 anonim ***** válasza:
amúgy milyen formátumban akarod nekik adni,azt nem kérdeztem?Amúgy szerintem olyan 15-25% ban lehet nekik keverve adni
2016. szept. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!