Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Ti milyen állatot vágtatok...

Ti milyen állatot vágtatok már le? Azért hogy megegyétek. Kort és Nemet is kérek.

Figyelt kérdés
Nehéz volt az elsőt levágni? Nem sajnáltátok? Nekem is van 15 tyúkom de még nem mertem levágni. Nagyon a szívemhez nőttek. Ez normális dolog?
2016. szept. 26. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad hogy a szívedhez nőjenek. Vágtunk már disznót, bikaborjút, kecskét, libát, galambokat nyulakat rendszeresen a múlt héten is vágtunk nyulat. Már 4-5 évesen is ott voltam, nyilván akkor még a konkrét leszúrásnál nem.
2016. szept. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
sertes. 2 eves volt
2016. szept. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
es fiu
2016. szept. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmilyet. Amikor otthon csirkét vágtak, én elrohantam a kert legvégébe s befogtam a fülemet... Ebben nem vagyok jó. De a húsevés sem hiányzik, szóval elvagyok így.

(Gondolom, az éhhalál küszöbén megoldanám valahogy, de ha nem, hát az is az én bajom.)


Főleg a nyiszálással van bajom, azt tuti nem bírnám végigcsinálni a tiltakozó állattal... Ha egy gombot kéne megnyomni, vagy baltát suhintani, az a problémák egy jelentős részét megszüntetné.


Az normális, hogy megkedveli az ember az állatát. Attól még sokan le tudják vágni.

2016. szept. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utcsó:Tudod a legnagyobb gond itt hogy csak kedvelik,szeretni sose tudják,rá lehet mondani hogy szeretem de a véső pillanatban minden kiderül :(

Kérdező:15 éves korom óta egyedül élek otthon,szüleim ritkán járnak haza külföldről de így távolról is el tudnak látni,a lényeg hogy ez idő alatt megtanultam magamra főzni...így sikerült az első szárnyasomat levágni,utánna már rutinosabb lettem és többet többet,volt galamb,fürj,tyúk,pulyka,nem sok de volt :D,őket én csak kedvelem de megszeretni csak ritkán tudom,őt van ami máig bennem van és bánt a lelki ismeretem,a vizi szárnyasokat sose tudnám bántani,azok a kedvenceim,szörnyen lebecsült baromfik de én pont ezért szeretem őket :),ajánlom hogy mielőtt cselekednél,nézz a szemébe és gondold át mit csinálsz,hülyeségnek hangzik de nem az,lehet itt papolni ennek ellentétjét,az ész nélküli gyilkolást,de az a lélektele embereké,amennyiben nagyon kíváncsiak lennétek kérésre küldök egy állatbarát linket az ember szeretetéről (fiú)

2016. szept. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!