Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Akiknek van lovuk! Hogyan...

Akiknek van lovuk! Hogyan vágtatok bele? Hogy szereztetek pénzt? (többi lent)

Figyelt kérdés
A kérdés azoknak szól,akik már vettek lovat.Hogyan lett rá pénzetek?Hol tartjátok?Csak mert én is a lóvásárláson gondolkodom,de nincs rá elég pénzem.Időm volna bőven és hozzáértésem is.Érdekelni ki,hogyan kezdett neki.

2012. aug. 14. 19:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én évekig gyűjtöttem rá, már gyerekkoromban nyári munkákra mentem és minden forintot félre tettem, nem vettem csokit, kólát meg ilyen plusz kiadásokat és jó 1 évre spóroltam, hogy ha lesz is lovam 1 évig gond ne legyen, és utána meg elkezdtem dolgozni megint és tudom a bértartást fizetni és lovagolni is van időm.
2012. aug. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem érettségire lett lovam. Igaz, őt kaptam (bár egy részét ki kell fizetnem részletekben). Nem volt nagy összegű ló. Szóval megkaptam június legvégén, és onnantól el volt engedve a kezem. (már nem otthon laktam akkor)

Apám meg sem nézte, nem is érdekelte, odaadta az összeget, és annyi. Az óta már több, mint egy éve megvan, és sokszor húzós, meg van, mikor fáradt vagyok kimenni hozzá, de megvan, és kigazdálkodjuk a pénzt.

Amúgy bértartásban van csömörön.

Szóval, ha komolyan gondolod, akkor életformává válik. Akkor is, ha nem otthon van, csak bértartásban.

Van, hogy kész vagyok tőle, és elegem van, hogy megint elment rá plusz pénz, meg ilyenek, de megéri. Mindenképpen megéri, azért, amit ad!

2012. aug. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
első vagyok, én csikóként vettem a saját lovamat, de megérte, olcsó volt, most meg a legjobb ló szinte és az amit visszaad, néha úgy érzem, hogy a szívét lelkét kitenné, hogy engem boldoggá tegyen
2012. aug. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Azt hiszem én is elkezdek spórolni.Remélem 1 éven belül sikerülni fog.Mégegyszer köszi mindenkinek! :)
2012. aug. 14. 23:37
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem a szüleim vették. 15 éves nehezen spóroltam volna össze 700ezret..Mindent ők fizetnek, majd ha lesz saját keresetem én fogom eltartani. 15/L
2012. aug. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%

első vagyok, én rohadtul utálom azokat, akiknek a szülők a seggük alá rakják a méregdrága lovakat...

én 100.000-ért vettem egy csikót, de nem bántam meg, én sokkal jobban bírom és tisztelem azt, aki saját maga kereste meg a rá valót

2012. aug. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Dolgoztam, mert a szüleim szegények voltak és nem, hogy lovat nem tudtak venni nekem, de még egy árva aranyhörcsögöt sem. Amikor felnőttem, lett saját keresetem és stabilizálódott az anyagi helyzetem, vettem egy lovat. Bértartásban tartottam a környéken fellelhető legolcsóbb helyen, a felszereléseket pedig használtan vagy olcsón szereztem be.
2012. aug. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kedves első, örülök h látatlanban utálsz, de ha nem haragszol hidegen hagy:) A lovamat 4 éves kora óta ismerem, annyit volt belovagolva, hogy lehetett lépni-ügetni-vágtázni vele, ennyi. A többit én tanítottam neki, ma 1 méteres pályn végig megy (nem versenyen mert hafi), és ameddig nem tudod milyen lelki kapcsolatunk van, addig jogod nincs leszólni azért, mert a szüleimnek van arra pénzük, hogy boldoggá tegyenek. 14 voltam mikor megkaptam, nem hinném, hogy ebben a korban nekem kéne eltartani! köszöntem...
2012. aug. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyébként meg nem hiszem, hogy egy papíros, tisztavérű, bejegyzett Haflingi törzskanca jó származással és adottságokkal 700ezerért a méregdrága kategóriába tartozik.
2012. aug. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
első vagyok, tudod, egy ló 25 évre vagy tovább szól, elkezdesz majd dolgozni, de vagy időd vagy pénzed nem lesz rá és el kell majd adni
2012. aug. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!