Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Szomszéd disznója nagyon...

Szomszéd disznója nagyon sanyarú sorsú. Hova lehetne bejelenteni?

Figyelt kérdés

A disznót kb 1x1 méteres tákolmányban tartja. Alig tud már megfordulni benne. Soha ki nem takarította. Hová lenne érdemes bejelenteni?

Sajnálom az állatot.



2016. okt. 22. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Itt keresd ki a megyedet, aztán hívd fel őket

Ha tényleg sajnálod öt, hívd fel ezt a szervezetet

2016. okt. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Szerintem ne avatkozz bele más dolgába ez az ő dolguk ha te elveszed tőlük az állatot te fogod megbánni lehet hogy ők is szeretik az állatot és még jó lessz ételnek
2016. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekünk is volt disznókat gyerekkoromban, de rendes téglából épült viszonylag tágas ólban tartottuk, mindig takarítottuk. ezt még tényleg egy kis ketrec szerűségben tartják. A méretével nem túloztam.
2016. okt. 22. 21:16
 4/6 anonim válasza:
0%
PErsze de akkor is nem a te dolgod mi van ha nekik csak ennyire telik?
2016. okt. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szerintem a pénznek semmi köze ahhoz, hogy kitakarítsa.

Van az udvarán egy halom szemét, fahulladék, már régesrég összeszögelhetett volna egy ólat.

2016. okt. 23. 06:25
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Te tudod. Ha annyira sajnálnad, most nem vitatkoznal itt, hogy mennyire törődik vele a gazda, meg hogy mekkora a karamja, hanem hívnad azt a számot. Nem az volt a kérdésed, hogy hova jelenthetned be? Tessék, ott a szám, erre azért sem hívod fel őket? Esküszöm, nem értelek.
2016. okt. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!