Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mi a véleményetek, húsnyúlnak?

Mi a véleményetek, húsnyúlnak?

Figyelt kérdés
ujzélandivöröset és kosorrukeveréket szaporítani illetve a tiszta ujzélandiról

#húsnyúl #ujzélandi rozsdavörös
2016. nov. 11. 20:07
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
és ötödik annak fogok és ne sajnáljanak mert a növényevőket meg eszik a ragadozók és mi történetesen minden evők vagyunk vagyis HÚST IS ESZÜNK amúgy én se eszem a nyulat mert én nevelem de szívbaj nélkül le vágom és eladom
2016. nov. 13. 11:44
 12/20 A kérdező kommentje:
Amúgy a hozzáértők válaszait köszönöm szépen
2016. nov. 18. 17:59
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Üzenem az "állatvédőknek": kezdetek egy kicsit eltévedni, drágák. Én is állatvédő vagyok, de mégis eszek húst.


Nem azzal van baj, ha valaki "legyilkol" egy (amúgy a húsáért tartott) állatot. A kérdező nyilván nem körbe-körbe fogja hajkurászni az udvaron egy bárddal, minden körben egy-egy kis darabkát lenyisszantva.


Létezik olyan, hogy "humánus elaltatás", nézzetek utána.


A baj a nagyüzemi állattartás, ahol az állat megfordulni sem tud, csak ül a saját kaksijában és hízik, miközben mindenféle injekcióval szurkálják.


A háztáji állattartással nincs semmi probléma (én csak olyat vásárolok), a nyúlnak van mozgástere, élelme, társasága, magyarul BOLDOG ÉLETET ÉL. Szeretjük az állatokat, de húsevők vagyunk (igen, a mindenevőbe beletartozik. Elélünk a répán is, de nem túl jó) és nem szökdécselhetünk minden állattal kéz-a-mancsban a szivárványos mezőkön. Ez a túlpörgött állatvédők vágyálma. De ennünk kell.

2016. nov. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, sajnos ehhez a két fajtához nem értek, nagyszüleimnél lepketarka óriás és belga óriás tenyészet van, nincs semmi kifogás rájuk.
2016. nov. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó cserélj a nyúllal megnézzük elfogadod-e a sorsodat :)
2016. nov. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
95%

Hmm, nézzük csak. Tágas szoba, nagy család, kaja, biztonság, egészség, és mindezt ingyen. Nem rossz.


Nyúl vagyok, tehát életcélom nincs, nem gondolkozom a múltban és a jövőben, csak a jelennek élek.

Nincs olyan fejlett gondolkodásom, nincsenek vágyaim (mármint nem kell pénz és drága autó)


Magyarul kapok egy krv@jó életet, aztán egy nap hirtelen vége, minden fájdalom nélkül.


Ha vadnyúl lennék, jobb lenne? Ott stresszelhetnék halálomig, vagyis amíg egy róka szétmarcangol.

2016. nov. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

amúgy jó lehet húsnyúlnak születni van mindenem és hosszas betegeskedés és szenvedés előtt meghalok boldogan és mint már mondtam ez az élet rendje

amúgy kösz a választ nekem is vannak lepke tarkáim csak valami újat akartam kipróbálni

2016. nov. 19. 11:12
 18/20 anonim ***** válasza:
60%

Istenem, ezek a önjelölt vegánok/vegetáriánusok....

Engem nem zavar, hogy azok vagytok, de takarodjatok haza a húsellenes térítőszövegeitekkel. Komolyan egyik-másik közületek erőszakosabb egy vérbeli katolikusnál.

2016. nov. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha csak húsra akarod, akkor a Pannon fehér a legjobb. Elérhető, gyors fejlődésű, jó húskihozatallal. De csak háztáji mennyiségben, ami a családnak, illetve egy kiépített vevőkörnek elég, mert felvásárlás gyakorlatilag nincs.
2016. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
2016. nov. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!