Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mit gondoltok a fókavadászatról?

Mit gondoltok a fókavadászatról?

Figyelt kérdés
Én természetesen ellenzem minden értelmetlen vadászatot vagy állatkínzást. De mivel a fóka bőrét és húsát felhasználják igen nagy számban, és a leghumánusabb módszerrel ölik meg ezeket az állatokat, én azt gondolom, hogy az állatvédők túlzásba esnek. Sajnálom én is hogy vadásznak rájuk, de ha tehetném nem szüntetném meg. Ezek az állatok amúgy sem veszélyeztetettek. Ezzel csak én vagyok így?

2017. ápr. 23. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Igazán remélem, hogy csak te gondolod így! Védett állat!(legalábbis a legtöbb fajuk, de nincs sok belőle...igazából ha a fókák száma megfogyatkozik akkor a halállomány nőni fog (és az nem jó) ill. a cápáknak a fókák képzik fő táplálékukat,így minden eggyes kiírtott példánnyal az ökoszisztémát roncsolják!!!
2017. ápr. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

"Ezek az állatok amúgy sem veszélyeztetettek."


Sajnos helytelen az informaciod. A fokak mar eleg regota veszelyeztetett allatok


[link]


itt a teljes lista tobbi hasonlo sorsu allatrol:


[link]

2017. ápr. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán értem, ha veszélyeztetett akkor hogy tudnak legálisan munka szerűen vadászni rájuk minden évben...
2017. ápr. 24. 08:34
 4/9 anonim válasza:

Nem mindenki vadaszhatja, csak a Inuit, Eskimo es mas aboriginals, azok is csak a keretek kozott.

See below :


[link]

2017. ápr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hát azé a lókukinak is van vége, a fókák má' csak ne vadásszanak.
2017. ápr. 26. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A fókavadászatot már évszázadok óta megrendezik mint láthatod.
2017. ápr. 26. 06:57
 7/9 anonim válasza:
51%
Akik ezt csinálják azokat el kéne tenni láb alól
2018. máj. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"a leghumánusabb módszerrel ölik meg ezeket az állatokat" Csak vess egy pillantást ezekre a képekre: [link] Ha amúgy ezt megcsinálnám veled rájönnél hogy mennyire humánus meg fájdalommentes :)
2018. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Elképesztő, milyen beteg emberek vannak. Én is sajnálom hogy megölik őket azonban azt nem értem hogy sírsz ezekért az állatokért ( jogosan ), de egy emberrel ezt minden gond nélkül megcsinálnád? Ez a beteg
2019. máj. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!