Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mik a legjobb juhtenyésztés...

Mik a legjobb juhtenyésztés szakkönyvek?

Figyelt kérdés

Találtam egy ilyet.: Dr. Vahid Yousefi - Kóbori Judit:A merinói juhok tenyésztése és kiválasztása, ISBN: 9789639422353, Szaktudás Kiadó Ház: [link]


Többen ajánlják ( [link] ), jónak tűnik, de utánakerestem a szerzőpárosnak és ezt találtam.:

[link]


Állítólag Dr. Vahid Yousefi egyetemi tanár, de melyik egyetemen?

Az MTA köztestületi tagjai között nincs és az ODT -doktori tanács- adatbázis oktatói között sem található. Egy 2012-es tudományos cikkben találtam meg a nevét, ami juhokkal kapcsolatos.:

[link]

Viszont az iráni egyetemen, ahol a fenti cikkben meg van jelölve, nincs az alkalmazottak között.:

[link]

A LinkedIn profilja talán ez lehet.: [link]


A könyv egyik lektoráról -gödöllői SZIE dékán- is olvastam „érdekes” dolgokat.: [link]


Nem, tudom, de inkább emellett a kiadvány mellett maradok.:

Jávor András: Juhtenyésztés, Mezőgazda Kiadó, 2014: [link]


Ill. az interneten online olvasható.: Polgár Péter, Toldi Gyula - Juh- és kecsketenyésztés, 2011., Pannon Egyetem; Kaposvári Egyetem: [link]


Köszönöm, ha további hiteles szakirodalmat ajánl valaki!



2017. jún. 12. 19:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!