Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A nyulaknak almat szabad adni?

A nyulaknak almat szabad adni?

Figyelt kérdés

2017. júl. 27. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Felszeletelve, fonnyadtan.
2017. júl. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
ne fonyodtan,adhatsz neki de mértékel de ha törpenyúl vagy valamilyen különleges nyuszi akkor nagyon figyelj oda és nehogy fonnyadtad adjál neki.
2017. júl. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet
2017. júl. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező, ne hallgass ezekre a tudatlanokra, nyers almát semmiképp ne adj nekik, egész gyerekkoromban nyulakkal foglalkoztam, tudom mit beszélek!

1#-es voltam.

2017. júl. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Adj nyugodtan, nem lesz baja.


3. Voltam

2017. júl. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Thorondir válasza:
Gyerekkoromban nem 1-2 almát etettem a házinyulakkal, nem tudok semmilyen következményről. Amennyire tudom ma már kell legyen a nyulaknak is védőoltása, az állatorvos, aki adja remélhetőleg el tudja mondani, hogy konkrétan a nyulad ehet-e almát.
2017. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15 éve a munkámból kifolyólag olyan környéken laktam, ahol sokan tartottak nyulat. Köztük én is. Rólam azt kell tudni, hogy ha valamibe belekezdek, akkor első lépésként fellapozom a hozzáférhető irodalmat. Nos, emlékeim szerint sehol sem olvastam, hogy a nyúl nem ehet almát, sőt lédús takarmányként ajánlottál is. Persze mértékkel.
2017. aug. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet, nekem is több, mint 10 évig voltak nyulaim.

emlékszem rá, ahogy az almahéj pucolék spirálját milyen örömmel gyömöszölték az arcukba.

Érdekes módon sose döglöttek bele.

Agrármérnökként sem tanultam olyat, ami miatt ne lehetne monogasztrikusokkal almát etetni.

Inkább előnyös a táplálékkal együtt bevitt víz.

Főleg szoptatós anyaállatoknál.


5. voltam

2017. aug. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!