Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Vietnámi malacot lehet testvér...

Gigolós kérdése:

Vietnámi malacot lehet testvérrel búgatni egészséges kicsik lesznek?

Figyelt kérdés
2017. szept. 17. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Én nem vállalnám ezt a kockázatot. De egy generációnál nem valószínű a súlyos deformitás.
2017. szept. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Hogyne!

Semmiféle élőlénynél nincs semmi hátránya a beltenyészetnek. (lásd még: idegbajos csivava)

2017. szept. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Sokkal nagyobb esély van egy egészséges alomra, mint egy lottó ötösre.

Ha meg az őseik közt nincsenek rokonok, akkor még egy kéttalálatosnál is nagyobb esély van egy egészséges és szép alomra.

2017. szept. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Nem lesznek egészséges malacok, vérfertőzést sehol nem követünk el!
2017. szept. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

"Nem lesznek egészséges malacok, vérfertőzést sehol nem követünk el!"


Ezt én nem írnám le ilyen határozottan.

Vannak olyan esetek, amikor egy kívánt tulajdonság/allél rögzítésénél beltenyésztést alkalmaznak az állattenyésztésben (is).

2017. szept. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Ahol ezt alkalmazzák ott hatalmas odafigyeléssel van kiválasztva a szülőpáros. Gondolom a Gigolós név, illetve a gyakorikérdésekeb felett kérdés mögött nincs állattenyésztői szaktudás.
2017. szept. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat .... 6-os ha nem ismersz ne ítélj ...csak mondanám volt már pàr birkám ,kecském,nyulak stb... csak kiváncsi voltam hogy kinek mi erről a véleménye ...a nevet pedig nem én írtam be unoka öcsém csinálta nekem ...
2017. okt. 9. 21:15
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Anyukádat kérdezd meg, hogy mit szólna ha bebúgatnád! A reakciójából pedig meg is van a megfejtés :)
2017. nov. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!