Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mért viselkedik másképpen a...

Mért viselkedik másképpen a sertésem másképpen vágása előtt 1 héttel?

Figyelt kérdés
2017. nov. 18. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen változást észlelsz ?
2017. nov. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hallotta, hogy a vágásáról beszéltek.
2017. nov. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
mert zabáltatják,hogy még hizzon, és ezt megérzi, hogy másképp viselkednek vele!élljen a disznóvágás!-egy hentes.
2017. nov. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
semmit nem csinálok vele mást mint előtte ugyanúgy bánok vele mint előtte mikor meg vettem kicsinek
2017. nov. 18. 20:40
 5/12 asper ***** válasza:
Gyerek koromban is így volt (79es vagyok) napokkal előtte visít a malac. Én arra fognám, hogy valami biztosan máshogy történik.
2017. nov. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Megérzik szerintem. A baromfinál is ez a helyzet, gyerekkoromban sok volt mamáméknak, az amúgy szelíd csirkék a vágás előtti napokban már nyugtalanok voltak. Mama közeledett feléjük, és futottak el tőle.

Amúgy szelídek voltak, a tyúkudvarba csoszogva kellett közlekedni, nehogy rájuk lépjünk.

2017. nov. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
" napokkal előtte visít a malac. "-lehet hogy örömébe visít,mert tudja hogy belőle milyen finom kolbász,sonka stb.lesz.-neki ez a küldetése!
2017. nov. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Tévedés. Nem ez a küldetése,csak a mindent felzabáló ember jelőlte ki. A muszlimok és a zsidók pl. nem esznek disznóhúst. Indiában 1 000 000 000 ember nem eszik húst,és mégis jól van.
2017. nov. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 L1lla válasza:
8-as, tévedés, hogy Indiában mindenki vegetáriánus!! Rengeteg hindu van, aki eszik húst, csak marhahúst nem, és rengeteg muszlim, aki eszik húst, csak disznót nem. Csirkét, kecskét mindenfelé kapni, és nyilván nem csak a turisták eszik :)
2017. nov. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 monen válasza:
Mert tudatni akarja veled, hogy tudja, hogy gyilkosságra készülsz. Az állatok megérzik a belőlünk áradó gyilkos szándék energiáit. Ahogy már a tudósok réges-régen tudatták velünk, nehogy egy disznó, de még egy virág is megérzi az ártó szándékot.
2017. nov. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!